posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: IMUNOHEMIJA - ispitni termini i sve ostale informacije  (Read 15933 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Goku

• Ambiciozni clan
Odg: Imunohemija-termin za ispit
« Reply #15 on: 20-06-2006, 21:33:57 »
I ja sam polagao, trebalo bi da sam dobro uradio - nadam se  :lol:            Ono, kad vec pitas  :wink:
Uzgred, hvala na pitanju. PozZ

Offline zoca

• Redovan clan
  • *
« Reply #16 on: 26-06-2006, 15:13:56 »
danas su neki ljudi polagali usmeni... i kazu da je bilo ok...svi koji su izasli su polozili...a izaslo ih je cetvoro...
kazu da je zorica opustena i ok...kao da si dosao na konsultacije...nema izvlacenja pitanja ni kombinacija...vec ona gleda papir sa pitanjima pa koje joj se svidi...srecno svima i javljajte sta ste uradili...ja imam usmeni 6.07...

Offline lijepa bosanka

• Pekinezer :) av,av,av :)
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • Bez zabune! Ovo nisam ja!! hihihi..
« Reply #17 on: 26-06-2006, 16:43:54 »
Ja sam bila na konsultacijama za pismeni....i rekla je da nije strašan usmeni,da ona ne traži da joj pričaš priču...nego kratka pitanja dobijaš i to je to....Meni se takav način ispitivanja mnooogo svidja!!!
Meni je usmeni 5.7.,pa vam javljam....

Offline Goku

• Ambiciozni clan
« Reply #18 on: 27-06-2006, 22:12:42 »
Vazi, meni je 4. pa cu ti reci da li ti je rekla istinu :)

Offline lijepa bosanka

• **
« Reply #19 on: 27-06-2006, 23:16:15 »
E super....javi!!!! I srećno!!!

Offline ivilija

• Redovan clan
  • *
  • nema smisla traziti smisao do besmisla
« Reply #20 on: 28-06-2006, 00:05:49 »
PA VAMA SADA ZORICA DRZI IMUNOHEMIJU...POZDRAVITE JE PUNO OD MENE!!! RECITE DA JE POZDRAVLJA KOLEGINICA KOJA JE PRE 2 GOD. DOSLA NA KONSULTACIJE SLOMLJENE GLAVE...A POZDRAVITE MI I NEVENU AKO JE VIDITE...OBE SU STVARNO SUPER!!!
 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Offline zoca

• Redovan clan
  • *
« Reply #21 on: 28-06-2006, 14:45:44 »
kako bre slomljene glave?

Offline ivilija

• Redovan clan
  • *
« Reply #22 on: 28-06-2006, 18:26:51 »
EH, DUGA JE TO PRICA...OD 2 X LOMLJENJA GLAVE TO JE BIO DRUGI!!! U LJUBAVNOM ZANOSU ME JE MOMAK PODIGAO A JA SPUCALA U STAKLENI LUSTER I ETO TI...ZORICI NIJE BAS BILO JASNO STA CVORUGA VELICINE PRSNUTOG PREPELICINOG JAJETA RADI NA SRED MOG CELA,ALI JE POKUSALA DA SE SKONCENTRISE NA NASA PITANJA!!!
MA NJIH 2 SU STVARNO SUPER (BAR BILE)!
ZELIM VAM SVIMA DA DOBIJETE 10-KE KO VRATA!!!
 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Offline zoca

• Redovan clan
  • *
« Reply #23 on: 28-06-2006, 21:01:30 »
haha....izvini sto se smejem ali zamisljam situaciju...

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #24 on: 29-06-2006, 10:09:23 »
A ne skrecite sa teme. Ivlija, pokusaj da iskljucis caps lock kada kuckas poruku :)

Offline ivilija

• Redovan clan
  • *
« Reply #25 on: 29-06-2006, 13:56:38 »
Pa ljudi ne vicem ja (ako mislis na caps lock), samo mi je lakse da pisem velikim slovima,no dobro znala sam da ce me neko kad tad opomenuti! Evo iskljucila sam :twisted:

Offline zoca

• Redovan clan
  • *
« Reply #26 on: 04-07-2006, 09:06:34 »
drugari danas pocinje usmeni!! srecno svima i javljajte kako ste prosli....i molim vas pisite sve...znaci sta vas je pitala...kakva je i tako to...

Offline lijepa bosanka

• **
« Reply #27 on: 04-07-2006, 09:23:24 »
Evo saznala sam informacije iz prve ruke.....profesorka je super!!!! Uopste nije strasan usmeni!!! Pitala je konkretna pitanja....ne treba da se smaramo nekim glupostima,i manje bitnim stvarima!!!! Vazno je da znamo mehanizme dejstva i to je to!!!!!
Moju drugaricu je pitala superantigene,kako djeluju,nesto od receptora,vakcine.....
Mozda se sutra nesto i odradi ....imam nekih 15 sati da sve dobro iscitam....ako ne onda septembar....je moj!!!!

« Last Edit: 04-07-2006, 11:36:30 by lijepa bosanka »

Offline zoca

• Redovan clan
  • *
« Reply #28 on: 04-07-2006, 14:36:45 »
ja imam usmeni prekosutra...tako da imam malo vise vremena...molim boga da me ne pita autoimune bolesti...ma valjda nece...aj srecno ti bilo sutra pa javljaj kako si prosla...pozdravko!!

Offline Goku

• Ambiciozni clan
« Reply #29 on: 04-07-2006, 15:29:17 »
E ja sam danas polagao, opusteno je postavlja dosta podpitanja i nije neka frka. Ja polozo  :lol:
Srecno svima!

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana