posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Sistematski pregled za studente trece godine!  (Read 4702 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marer_86

• Extra forumas
  • *
Sistematski pregled za studente trece godine!
« on: 17-01-2008, 19:18:19 »

Sistematski pregled za studente trece godine obavice se od 21. - 24. januara u Studentskom domu 4. April!
Spisak ko kad ima nalazi se ispred amfiteatra 2! POGLEDAJTE I PRONADJITE SE!
Na pregled je potrebno poneti:
-zdravstevnu knjizicu(overena, naravno da se sa neoverenom pregled placa)
-indeks
Termin pregleda je od 8-13 sati!
Na sistematski pregled nisu duzni doci studenti stariji od 26. godina!
« Last Edit: 17-01-2008, 19:29:53 by marer_86 »

Offline ThymusMedica

• Ambiciozni clan
  • ni previshe nikad nije dovoljno...
Odg: Sistematski pregled za studente trece godine!
« Reply #1 on: 17-01-2008, 19:23:15 »
 :~ :~ :~ jeeee bas sam srecna!!!!

Offline avgogh

• Atipicni farmaceut
  • Starry Night - Vinsent van Gogh
« Reply #2 on: 19-01-2008, 17:56:51 »
boze... koja li je svirha ovih pregleda... da mi bar izmere tezinu i visinu, pa da znam sto sam bila... samo pare da uzmu!  :nonono:

Offline Ksenija

• Predstavnik III godine/ Osnivac Farmacija foruma
  • Atipicni farmaceut
« Reply #3 on: 20-01-2008, 17:56:50 »
ovo je samo pro forme radi..kao i sve kod nas...da pise da je sistematski bio,a to sto te pitaju i za tezinu i visinu i za sve bolesti,to nikom nista..prosto se pitam sto to onda rade lekari kad uopste ne rade ono sto treba.. :roll:

Offline ThymusMedica

• Ambiciozni clan
  • ni previshe nikad nije dovoljno...
« Reply #4 on: 20-01-2008, 20:26:24 »
A koliko se i sta placa, nesto se ne secam onog iz prve? :hm

Offline whatever

• Elitni clan
  • **
« Reply #5 on: 20-01-2008, 20:37:30 »
Плаћа се партиципација од око 100 динара за оне са овереном књижицом, односно око 500 динара за оне без оверене књижице   :cvet

[off]Систематски може да вас дође и око 5000 динара ако вам Паркинг сервис и саобраћајац удружени у `заједнички злочиначки подухват` однесу ауто са тротоара прекопута дома где дневно прођу 3 пса луталице, 5 врабаца и 1-2 човека на прометан дан, зато што `омета саобраћај пешака`  :nonono:  Сори на оффу[/off]

Offline marer_86

• Extra forumas
  • *
« Reply #6 on: 20-01-2008, 20:42:14 »
Плаћа се партиципација од око 100 динара за оне са овереном књижицом, односно око 500 динара за оне без оверене књижице   :cvet

[off]Систематски може да вас дође и око 5000 динара ако вам Паркинг сервис и саобраћајац удружени у `заједнички злочиначки подухват` однесу ауто са тротоара прекопута дома где дневно прођу 3 пса луталице, 5 врабаца и 1-2 човека на прометан дан, зато што `омета саобраћај пешака`  :nonono:  Сори на оффу[/off]

koliko sam ja informisan sistematski sa overenom knjizicom se ne placa ... ali ukoliko je neoverene placa se!

Offline whatever

• Elitni clan
  • **
« Reply #7 on: 20-01-2008, 20:44:22 »
Па прошле године се плаћала симболична партиципација, а чини ми се и да је неко од бруцоша споменуо да је тако и ове године...

Аха, ево га (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,11184.msg186334.html#msg186334)  :cvet

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana