posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Uklapanje ispita...studentska iskustva  (Read 16468 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Marince

• Redovan clan
  • *
  • Zivecu za sutra,ali cu se uvek secati onog juce...
Odg: Uklapanje ispita...studentska iskustva
« Reply #15 on: 22-02-2007, 11:44:13 »
Pa po logici da bi student izasao na mikrobe mora da odslusa trecu,a ako izlazi i na organsku2 znaci da je tu istu trecu godinu i obnovio.Zato mislim da njih ne zanima da li su se ispiti poklopili.Druga je stvar da se organska poklopila sa imunologijom ili biohemijom...
A i mislim da su organska i mikrobi dovoljno obimni sami za sebe,tako da skidam kapu onima koji su u stanju uporedo da ih spreme i naravno poloze
 :Bog

Offline darusaz

• Extra forumas
  • *
« Reply #16 on: 22-02-2007, 12:45:27 »
У јуну је могуће ко је одслушао трећу да полаже и органску и микробе ;) ииии у септембру и октобру исто тако. Е после тога или је уписана 4. и положена органска или све из почетка.

Слажем се довољно је велика и микробиологија, ја сам већ скоро преломио да спремам целу микробиологију за април, а органску ВЕЋ сада за јунски рок. И наравно сада ћу и практични из физиологије.  :~

Offline Marince

• Redovan clan
  • *
  • Zivecu za sutra,ali cu se uvek secati onog juce...
« Reply #17 on: 22-02-2007, 13:04:15 »
Darusar,ono sam rekla zato sto govorimo o aprilskom roku a ne o junskom i ostalim rokovima koje si nabrojao :hm

Offline Maslacak

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • ~ štreber ~
« Reply #18 on: 22-02-2007, 14:41:34 »
Слажем се довољно је велика и микробиологија, ја сам већ скоро преломио да спремам целу микробиологију за април, а органску ВЕЋ сада за јунски рок. И наравно сада ћу и практични из физиологије.  :~

Ovo ti je najpametnije. Spomenuo si da bi mozda i biohemiju, ali to ti ne preporucujem. Sasvim dovoljno zeznuti - i previse, su ti mikrobi, i usput pomalo organska za jun. Ne valja se rasplinjavati.

Offline zoe

• PR foruma :)
  • **
  • Szerelem, szerelem...
« Reply #19 on: 22-02-2007, 15:35:13 »
Да ли је могуће спремити за јун микробе, гнозију и физиологију? Мало је преамбициозно, али бар да маштам, а?
Треба узети у обзир да је могуће дати практични из гнозије и микроба пре јунског рока...

Offline Smrda

• Daktilograf pocetnik
  • i tako......
« Reply #20 on: 22-02-2007, 17:00:50 »
uf...
pa zavisi od kalendara ispita..
ako je velika razlika izmedju ispita,onda mozes...cisto da ne prsnes...
mada ako vec ides na 3.mislim da je bolje da jedan zamenis sa biohemijom(gnoziju ili mikrobe)...

Offline cvjetic

• **
  • leteo je kao leptir tvoj cuperak...
« Reply #21 on: 22-02-2007, 20:04:42 »
moguce je spremiti,ja znam koleginicu sa gorom kombinacijom..umjesto mikroba farmaceutska... :hmm
ali potrebno je spremati samo to,znaci slobodan april i 4 mjeseca spremanja redovnog..tako je bar ona uradila...

Offline zoe

• PR foruma :)
  • **
  • Szerelem, szerelem...
« Reply #22 on: 22-02-2007, 23:11:59 »
Ма биохемију ћу у априлу! Најизвесније је да ћу физиологију и гнозију... мада би било лепо дати и микробе, јер се онда може стићи фармацеутска за октобар и чистити годиница... пустих ли снова :roll: :ohwell:

Offline Maslacak

• **
  • ~ štreber ~
« Reply #23 on: 23-02-2007, 00:11:52 »
moguce je spremiti,ja znam koleginicu sa gorom kombinacijom..umjesto mikroba farmaceutska... :hmm
ali potrebno je spremati samo to,znaci slobodan april i 4 mjeseca spremanja redovnog..tako je bar ona uradila...
Ja sam imala slobodan april, i ucila redovno od trece nedelje marta, a junu dala samo fiziologiju i mikrobe...ne bih zaista ni mogla vise, i za to sam se namucila... Mada nisam ni imala ambicije o ciscenju godine :K
Zoe, evo ja cu najiskrenije da ti kazem - meni to izgleda nemoguce. Da bar ne spremas nista za april, pa da pocnes odmah, ali ovako... Moj savet ti je: fiziologija + gnozija ili mikrobi za jun, a za oktobar (a mozda i septembar) spremaj farmaceutsku... Ako preneses samo npr mikrobe u IV, to je super...jer je to siguran polozen ispit u januaru, i onda si na konju...
Kako hoces, mozes da pokusas...ja znam da ti imas ogromne potencijale, ali videces kad pocnes da ucis, svaki od tih predmeta (osim biohemije) je vrlo obiman.

Offline xxx

• Redovan clan
  • *
« Reply #24 on: 23-02-2007, 01:51:16 »
i ja mislim zoe da je preambiciozno spremati 3  teska ispita za jun...jedino ako kojim slucajem ides na srecu fiziologiju...preko testova ili ....

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #25 on: 23-02-2007, 10:23:30 »
ma ne znate vi zoe :K :cvet

Offline Coolgemini

• Extra forumas
  • *
  • I live to sin...
« Reply #26 on: 23-02-2007, 18:09:18 »
Da li je moguce spremiti mikrobe i biohemiju za junski rok ako se uci lagano i sistematski dva meseca?? :luda :luda..Ovo je pitanje cisto iz radoznalosti..... :>

Offline Roben

• **
  • Гуча је закон
« Reply #27 on: 23-02-2007, 18:16:15 »
мени су та питања колико времена треба за неки испит тотално  :bljak:
свако од нас има другачији систем рада, неком треба више неком мање тако да не разумем таква питања

Offline Jelenaa

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #28 on: 23-02-2007, 22:26:32 »
Zoe spremaj mikrobe i farmaceutsku za jun, za septembar gnoziju, za oktobar fiziologiju.

Offline Maslacak

• **
  • ~ štreber ~
« Reply #29 on: 23-02-2007, 22:48:28 »
ma ne znate vi zoe :K :cvet

Znam :K
Dala sam predlog koji je bar 2x vise od onog sto ja mogu da postignem :> :> :>

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana