posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: "Dr Theiss" otvara "ćerku" kompaniju u Srbiji  (Read 2770 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
"Dr Theiss" otvara "ćerku" kompaniju u Srbiji
« on: 25-11-2011, 20:19:20 »

S. T,    |

Kompanija "Dr Theiss" iz Nemačke, vodeći svetski proizvođač lekova na bazi bilja i fitoterapeutskih preparata, otvara svoju "ćerku" kompaniju u Srbiji.

Kompanija će biti smeštena u Beogradu i vremenom će omogućiti da se svi proizvodi nađu i na srpskom tržištu.

nastavak -> http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/291844/Dr-Theiss-otvara-cerku-kompaniju-u-Srbiji

Offline biwi

• Predstavnik II godine-MB
  • Elitni clan
  • **
Re: "Dr Theiss" otvara "ćerku" kompaniju u Srbiji
« Reply #1 on: 27-12-2011, 21:42:59 »
ako vam treba neka pomoc ili vas interesuje nesto oko Dr Theiss, mozete me kontaktirati

Offline Milance_phkg

• Pocetnik
  • *
Re: "Dr Theiss" otvara "ćerku" kompaniju u Srbiji
« Reply #2 on: 09-01-2012, 18:34:45 »
i
ako vam treba neka pomoc ili vas interesuje nesto oko Dr Theiss, mozete me kontaktirati
Mozete da napisete neke zanimljivosti u vezi toga..kad...sta... gde..., a mene lichno interesuje kako je prosla poseta Dr.Theissa i ceremonija u hotelu Hajat.

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana