Farmaceutski fakulteti u regionu > Farmaceutski odsek Novi Sad

Info o upisu?

(1/15) > >>

Z1000:
Pozz, ove godine cu da pokusam da upisem farmaciju  :puca2: i zato mi treba neki info, a da ne idem do fakulteta. Mislim ako bas moram po sve potrebne informacije tamo oticicu naravno :D Na internetu nemogu nista da nadjem, a sajt azuriraju 1 godisnje odprilike ili ga ja nisam potrefio. Jel zna neko koliko se ove godine prima na fax? I jel se studiranje na faxu u nsu na engleskom jeziku ceni isto kao i na nasem? Ista diploma i ostalo? i jel moze da se posle 1. godine prebaci na srpski jezik? ako se budem setio jos necega javljam... pozz

KaBoom:
Ne bih znao baš da ti kažem puno, pošto ja studiram po starom programu, a i apsolvent sam, pa ne pratim baš upis...

Pre je moglo da se prebaci sa Engleskog na Srpski posle prve godine, ako si ispunio uslov za prelazak u narednu godinu. Na Engleski se najviše upisuju naši ljudi, koji nisu uspeli da polože prijemni, pa plate... Posle se prebace na Srpski. Profesori onda lome jezik na Engleskom, pokušavaju da objasne, ovi odgovaraju na Engleskom, a ustvari svi znaju Srpski! :K2:

O diplomama ne vredi ni počinjati, jer će ova tema imati bar jedno 10-20 strana! :>: Nisu iste. Jedno je diploma Farmaceutskog Fakulteta u Beogradu, a drugo je diploma Medicinskog Fakulteta u Novom Sadu...

Sajt im je ažuriran - blagi užas! Ipak bi ti najbolje bilo da prošetaš do fakulteta i obratiš se Studentskoj Službi za pitanja... Eventualno da ih nazoveš telefonom, koji možeš naći na sajtu Medicinskog Fakulteta...

Pozdrav i srećno. :wink:

Z1000:
Ne mislim na razlike u diplomama faxa u nsu i bgu, nego da li su iste diplome ako se fax u nsu zavrsi na engl kao na srpskom, mada najbolje da se prebaci posle prve god, onda kao i da sam uvek isao na srps.

KaBoom:
Isto je i ako završiš na Eng i Srb... Mada, svi se prebacuju posle prve na Srb... :wink:

I dobar ti avatar! Sad sam bio sa kolegom na rakiju, dve... tri i bas gledam, jel me drmnulo to? :K2:

Z1000:

--- Quote from: KaBoom on 30-03-2009, 13:30:19 ---Isto je i ako završiš na Eng i Srb... Mada, svi se prebacuju posle prve na Srb... :wink:

I dobar ti avatar! Sad sam bio sa kolegom na rakiju, dve... tri i bas gledam, jel me drmnulo to? :K2:

--- End quote ---

Hahha... btw godina na engl 4000e, mogu da se ubijem  :wacko:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version