Farmaceutski fakulteti u regionu > Farmaceutski odsek Novi Sad

Info o upisu?

<< < (15/15)

KaBoom:
Izvini, nisam bio kod kompa par dana.

Pa generalno i da si uplatio u Uniju... Ne menja mnogo. Ali Savez ima mnogo sekcija u koje možeš da se uključiš, kao van nastavne studentske aktivnosti... Tu je sportska sekcija, časopis Virus, Yumsic, milion stvari. A Unija mislim da ima samo muzičku sekciju. Na kraju krajeva i PSANS - Farmaceutska Studentska Asocijacija Novog Sada (Pharmaceutical Students' Association of Novi Sad) se vodi kao sekcija Saveza i koristimo isti račun. Zato se i apeluje na Farmaceute da uplaćuju na Savez, jer određen deo para pripada PSANS-u, u čijem rukovođstvu sam bio i aktivan sam tamo više godina. Imaćete na početku školske godine uvodne reči kako dekana, šefa zavoda itd, tako i predstavnika studentskih organizacija. A predsednik PSANS-a je trenutno moj jako dobar drug, tako da će i on držati govor... Da ne tupim, čućeš tamo sve o tome. A ako te baš zanima više i ovih dana si u Novom Sadu, možeš da svratiš na pivo kod mene ili da odemo do grada, pa ću te uputiti u sve! Mislim da sam sasvim kompetentan s obzirom da sam apsolvent i učestvovao u radu organizacije... :wink: :K2:

Z1000:
Ok, thanks. Cucemo se pozzz.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version