Farmaceutski fakultet u Beogradu > Farmakognozija

Ispovedaonica

(1/15) > >>

Adonis_Vernalis:
Bez obzira na postojanje foruma, ja jos uvek nemam validan feedback... Zbog toga nacinjem novu temu koju cu nazvati "Ispovedaonica", u maniru Velikog Brata koji tutnji nasim TV-prostorima. Ako smo vas nagazili, napisite. Ako smo vas nagradili, isto. Inace, dzabe sve ove nase reforme...

mackica:
....ako mene nagradite.....sigurno cu da vas nahvalim....hihi
sala...evo kad mi prodje sad usmeni....obavezno se javljam da kazem kako sam prosla....;-)
krivo mi je samo sto jurim uslov i ne mogu da se posvetim ucenju gnozije kako valja jer je volim...al to je vec off topic...

Maslacak:
Odlicno! Mada, da niste vi otvorili ovu temu, ja bih to uradila, sutra :happy:

Polazem sutra, kod profesorke Nade Kovacevic, pa cu izneti utiske, rado. Ja imam uslov, pa sam se lepo posvetila gnoziji...
Da li zbog sindroma "dan pred ispit", same konstrukcije predmeta, ili prosto jer je zaista tako, tek - ja imam utisak da pooojma nemam! :K :K :K

qwertz:
I ja polazem sutra!! Ali cu utiske verovatno pisati u oktobru!! Sutra 99% vracam pitanja, ali ko zna mozda budem srecne ruke!!! Ali ako treba da se "ispovedamo" o gradivu . . . Mogu da kazem, da mi ide jako sporo, ali je gradivo interesantno, pa iskreno i nije toliko tesko!!!  :V

mackica:
jaooooooooo.....i ja polazem sutra kod profesorke Nade.....hihi

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version