Farmaceutski fakultet u Beogradu > Farmakognozija

Izvinjenje

(1/3) > >>

Adonis_Vernalis:
Drage koleginice i pokoji kolega,

izvinjavam se svima sto vas ovih dana ostavljam bez odgovora na pitanja... Internet na fakultetu ne radi, sto debelo ometa moj ustaljeni dnevni raspored... Kad i ako se Internet saobracaj stabilizuje, eto mene nazad na forum...

BTW, danas su mi izasle tri koleginice na ispit... i pitajte ih kako su prosle?  :K

Al-Jasmina:
Jedno pitanje....
U vezi tog neodgovaranja, etc.

Da li cete odgovarati na pitanja i preko leta?
Buduci da studenti nemaju raspust, vec samo oscilacije u panici ispitne groznice :)
nejasnoca ce sigurno biti i tokom jula, avgusta...
 :smile:

pereca:

--- Quote from: Adonis_Vernalis on 20-06-2006, 13:27:20 ---Drage koleginice i pokoji kolega,

izvinjavam se svima sto vas ovih dana ostavljam bez odgovora na pitanja... Internet na fakultetu ne radi, sto debelo ometa moj ustaljeni dnevni raspored... Kad i ako se Internet saobracaj stabilizuje, eto mene nazad na forum...

BTW, danas su mi izasle tri koleginice na ispit... i pitajte ih kako su prosle?  :K

--- End quote ---

Stalno slusamo price studenata, dajte da cujemo vase komentare. kako je prosao ispit? I tri koleginice?

Adonis_Vernalis:

--- Quote from: Jasmina on 01-07-2006, 23:46:42 ---Jedno pitanje....
U vezi tog neodgovaranja, etc.

Da li cete odgovarati na pitanja i preko leta?
Buduci da studenti nemaju raspust, vec samo oscilacije u panici ispitne groznice :)
nejasnoca ce sigurno biti i tokom jula, avgusta...
 :smile:

--- End quote ---

Jasmina,

od 15. jula do kraja avgusta ne radimo. Zeljan sam odmora i necu biti bas redovan. Ali, dolazicu par puta nedeljno, recimo ponedeljak - cetvrtak, tako da cu tih dana (ako server na fakultetu radi) odgovarati na pitanja koja u medjuvremenu budu pristigla...

--- Quote from: pereca on 02-07-2006, 23:19:14 ---
--- Quote from: Adonis_Vernalis on 20-06-2006, 13:27:20 ---Drage koleginice i pokoji kolega,

--- End quote ---

Stalno slusamo price studenata, dajte da cujemo vase komentare. kako je prosao ispit? I tri koleginice?

--- End quote ---

Pereca,

sto se mene tice, ispit je prosao bajno...  :wink: Sprecio sam mogucnost vracanja ispitnih pitanja (rekao sam: ovo je prvi ispit koji drzim u zivotu, a vi ste moji prvi kandidati, i ako mi neko slucajno vrati pitanja, izmalerisace mi celu ispitivacku karijeru... pedagoski, jelda), a onda ih sve tri odjednom ispitivao... Ocene sam im dao zajedno, uz obrazlozenje, a bila je jedna devetka, jedna osmica i jedna sestica. Ja sam zadovoljan kako je ispit protekao, a verujem i da su one zadovoljne. Eto, u najkracim crtama, tako je to bilo...

pereca:
 :] :] :]
 :[
Iskreno, nisam ni ocekivala drugacije, ali mislim da je dobro kad studenti procitaju ovako nesto. Izgubi se trema, mnogo opustenije se i sprema i polaze ispit kad vec znas da ce preko puta tebe sedeti normalna osoba. I sam znas da ima mnogih predrasuda i medju studentima i medju profanima. I onda na ispit idemo kao na streljanje. A u stvari bi trebao da bude shvacen kao razgovor dvoje ljudi (ipak smo svi samo ljudi) na zadatu temu  :wink:

Srecno ti sa ispitivanjima i ubuduce, samo tako nastavi  :~

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version