Farmaceutski fakultet u Beogradu > Farmakognozija

Nova ispitna pitanja? Koja pitanja vaze za jun?

<< < (2/8) > >>

Adonis_Vernalis:
Moja pitanja cete dobiti cim ih (i ako) budem promenio. Obecavam da ce to biti u decembru. Sto se ostalih profesora tice, pokusacu da ostvarim svoj "pozitivni uticaj", ali ne obecavam nista spektakularno...

U svakom slucaju, ovaj institut nikoga nije ostavio na cedilu. Nece ni ubuduce.

Smrda:
i sta bi?
ima li ih?
posto ja ne mogu da ih nadjem,....

yeca:
Smrdice i meni trebaju bar da bacim pogled jer drugo s njima ne mogu  :> ali budimo strpljivi.
Adonis je uvek na vreme obaveštavao!

zoe:
А у чему је фора да се та питања стално мењају? Зар гнозија није гнозија, како год се окрене? Просветлите мене неупућену...

Maslacak:
Fora je u tome sto su pitanja vrlo uska i konkretna. Maltene tipa testa. Meni je ipak logicno, i ocekivala sam da se menjaju, jer je to prosto takva vrsta pitanja. Pretpostavljam da bi se malo ko prihvatio prilicno teskog posla da uci prosto samo odgovore na ta pitanja i tako izadje, ali svejedno (rekla bih da je to teze, nego da se lepo nauci) - to se radi da bi se sprecila bilo kakva vrsta slicne "manipulacije" :> A i da bi profesori malo osvezili sebi ono sto ce slusati na ispitu... U svakom slucaju se uci "sve", tako da i nema neke razlike. Naravno, super je imati ta pitanja, ali mislim da to sto se menjaju zaista nije neki problem...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version