Farmaceutski fakulteti u regionu > III godina

Fiziologija-usmeni ispit

<< < (2/3) > >>

milana87:
e da sta mislis kao iskusnija :pljes: ovaj da li je pametna kombinacija za jun fiziologija i farmakognozija,posto sam mislila to izaci? :help2:
koliko treba za gnoziju da se spremi.

mary:
evo moram se nepozvana ukljuciti u konverzaciju :)
nista nije nemoguce! ali ja nisam cula da je dosad iko upisao cistu cetvrtu...najcuvenija je djevojka iz generacije prije mene- 83 god, koja je ocistila trecu u februaru dok je slusala cetvrtu,ali to se jos prepricava:)ja se iskreno nadam da ce nove generacije promijeniti to   :streber:
frckica je u pravu sto se tice fiziologije i to je najpametnije rijesiti u junu. ako uz to mozes i gnoziju-super!ali meni uz predavanja nijedan drugi predmet osim fiziologije nije ni padao na pamet...za gnoziju ti treba min 20 dana aktivnog strebanja..
Srecno :~

frckica-j:
Za gnoziju treba tačno 20 dana aktivnog štrebanja za usmeni i jedno 3 dana za praktični. Iz iskustva!  :wink: Ali nema više na ovoj temi o drugim predmetima.  :stop:

milana87:
hvala u svakom slucaju hvala na savjetima tako cu i pokusati. :thanx2:

milana87:
frckice-j super je sto si se tako potrudila i stavila sve ovo na forum,konacno da i takvo nesto dobiju farmaceuti u BL :pljes:,i da se nekom mozes obratiti za savjet.a i znas kako je na faksu uvijek poslednji saznas da je neko imao neka pitanja ili testove posto to obicno kriju,zasto ne znam..a o fiziologiji ima dosta mitova tipa ucila/o sam 6 mjeseci i slicno.To su gluposti.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version