Farmaceutski fakultet u Beogradu > Mikrobiologija

Mikrobiologija u dva dela ...

(1/5) > >>

marer_86:
Imam predlog za koji mi je potrebna poptuna podrska studenata trece godine,a to je da se od junskog ispitnog roka zadrzi kolokvijum (kao deo ispita) kao mogucnost olaksanog polaganja ispita! Zasto? Zbog svoje velike preobimnosti!
U cemu je sustina ideje?
Ideja je vrlo slicna ideji polaganja ispita iz Opste biohemije druge godine, tj da student moze izaci u jednom roku prvi deo ispita koji ce mu racunati kao kolokvijum koji polazemo 11. maja,a u drugom roku ostatak!
Proctajte i temu druge godine Opste biohemija radi stvaranja malo bolje slike ==> http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,10415.135.html (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,10415.135.html)
Nadam se da se slazete, pa ako bude bila potrebna peticija da se pise da se organizujemo!
Ocekujem vase odgovore! :wink:

marijanaaa:
Ovo je odlicna ideja i apsolutno je treba podrzati. Kamo srece da su i nam omogucili da polazemo biohemiju iz dva dela kao bolonjcima...

pavlest:
odlicna zamisao!!!  samo da moze da se ostvari  :Bog
svi sa trece ce ti ovo potpisati, sto se tice 7 i 8 grupe daj kseniji papir i potpisacemo se...
ja licno mikrobiologiju necu izaci pre sept. okt., a znam jos dosta njih u tom polozaju, tako da bi ovo puno znacilo.

ps. kad bi nam i biohemiju dali da polazemo kao bolonjci   :>

marer_86:

--- Quote from: pavlest on 24-03-2008, 21:36:32 ---ps. kad bi nam i biohemiju dali da polazemo kao bolonjci   :>

--- End quote ---
bilo je bezuspesnih pokusaja!

a za ovo cemo videti jos ...predlog sam prosledio danas profesorci na predavanju ... sve je pod znakom pitanja jos uvek ... hocu samo da se ima u vidu mogucnost potpisivanja peticije!

sokobiv:
ОСЛОБАЂАЈУЋИ КОЛОКВИЈУМ
ИЗ МИКРОБИОЛОГИЈЕ И ФАРМАЦЕУТСКЕ МИКРОБИОЛОГИЈЕ

На ослобађајући колоквијум из Микробиологије и Фармацеутске микробиологије који је заказан за 11.05.2008. имају право да изађу студенти који тренутно похађају IV односно VI семестар као и сви студенти који до сада нису положили испит из Микробиологије. Сви студенти имају право да само ЈЕДНОМ изађу на ослобађајући колоквијум.

ПОТВРЂИВАЊЕ ИЗЛАСКА НА КОЛОКВИЈУМ ЈЕ
05.05.2008. од 9 до 12h (лаб 007).

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version