Forum obavestenja > Muzika, film,TV, tekstovi pesama

"Avataru" devet nominacija za Oskara

(1/3) > >>

Bred:
Remek delo Džejmsa Kamerona dobilo je devet nominacija za nagrade Američke akademije filmskih nauka i umetnosti.

U trci za najbolji film prvi put je deset umesto pet filmova, a to su "Avatar", "The blind side", "District 9", "An education", "The hurt locker", "Inglourious basterds", "Precious", "A serious man", "Up" i "Up in the air".

"Avatar" je nominovan u kategorijama najbolji film, režija, scenografija, kamera, montaža, montaža zvuka, miks zvuka, originalna muzika i specijalni efekti.

nastavak -> http://www.mondo.rs/s159721/Zabava/Film/Avataru_devet_nominacija_za_Oskara.html

dirigent:
jedina kvaka sto nisu mogli da nominuju glumu zivih glumaca , posto su bili `dublirani` avatarom

stephen:
 :kul:

Sutra cu da odgledam film da vidim zasto ga bas toliko uzdizu  :puca2:

SPAJALICA:
Meni se film dopao....

frckica-j:
Nije loš Avatar, mada je pokrao fabulu od Pokahontas (samo izmijenio kraj) i naročito mnogo motiva od Gospodara prstenova i indijanske tradicije.  :batina

Priča je totalno neinventivna, :wacko:, nakon 15 min kad upoznaš glumce, znaš šta će biti na kraju, što je malo bezze. Ipak, zbog fascinantnih efekata i izgleda planete, ne bude ti dosadno! Jaaaako mi se sviđa njihov USB-uštekaš se gdje hoćeš! :siza:

Ipak, treba pogledati film-zbog 3D i opšte kulture, ali da je  :Bog - nije... Bar meni...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version