Farmaceutski fakultet u Beogradu > Opsta biohemija

Biohemija ispit - koliko vam je trebalo da ga spremite?

(1/4) > >>

iva:
Hej ljudi da li neko moze da mi malo pomogne oko biohemije... kakav je test, kako i koliko treba da se sprema.. ja sad prvi put izlazim, pa mi je svaka informacija od veeelike pomoci.. Hvala!

Alnus Glutinosa:
Pa mislim da treba otprilike 3 nedelje. E sad nekom manje,nekom vise... a sto se tice nacina ucenja, ja sam se sve nesto trudila da ukapiram i povezem procese ( to bi bilo pametno,da je usmeni u pitanju, citaj:zeznula sam se!), ali cini mi se da je nekako najbitnije nagruvati sta je u kom procesu (gde koji enzim radi),jer je vecina pitanja na tome bazirana. Ma bas treba sve da se nabifla,jer mogu svaku sitnicu da ti daju na testu!
Ne znam koliko sam pomogla ovim... i ne bas,jel da?  :]

iva:
Pa dobro, bolje je i da kazes moras sve da naucis i traba ti tri nedelje, nego one price sprema se za sedam dana.. :wink: Hvala svakako!

Alnus Glutinosa:
Knjiga ima oko 400 strana, jest da ja bas i nisam neka vrednica, ali ja to nisam uspela ni da procitam za 7 dana  :stid:

Bred:
Da, da, od tih prica da se tako veliki ispit moze spremiti za sedam dana se prosto jezim! Budalastine? Moze jedino ako spremis pola knjige i bas ti se potrefi da vecina pitanja budu bas iz te polovine...
Otkricu vam tajnu-na nasem faxu se sve buba i bolje prolaze oni koji mogu da skladiste veliku kolicinu informacija bez razmisljanja nego oni koji i razmisljaju, citaj zakljucuju i razumeju gradivo :wink: :roll:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version