Farmaceutski fakultet u Beogradu > Opsta biohemija

Biohemija ispit - koliko vam je trebalo da ga spremite?

<< < (2/4) > >>

Alnus Glutinosa:

--- Quote from: Bred on 08-06-2006, 10:28:58 ---Otkricu vam tajnu-na nasem faxu se sve buba i bolje prolaze oni koji mogu da skladiste veliku kolicinu informacija bez razmisljanja nego oni koji i razmisljaju, citaj zakljucuju i razumeju gradivo :wink: :roll:

--- End quote ---

E, da Bred, potpuno si u pravu! Meni su bile potrebne tri godine da to ukapiram. Od sada cu kada sednem da ucim, prvo da iskljucim mozak i da se bacim na prosto ubacivanje informacija.
Grozno, ali stvarno je tako... Hiljadu puta mi se desilo da pitam nekoga ko je dobio 10 iz necega da mi nesto pojasni, a da dobijem odgovor : "Pa tako pise!" Super!!!!

Bred:
Pa, utesi se,meni su trebale 4 godine ...

pereca:

--- Quote from: Bred on 08-06-2006, 16:35:43 ---Pa, utesi se,meni su trebale 4 godine ...

--- End quote ---

ja odbijam da prihvatim to  :/

mackica:
i ja odbijam...i to mi tako skace po ziuvcima....a posto vecina nasih kolega radi samo onako kako pise...u knjizi ili u praktikumu....prvo uputstvo na savkom udzbeniku bih stavilia:UKLJUCI MOZAK!
mozda bi onda i uspeli da ga ukljuce....a ne sve po shemi...

Alnus Glutinosa:
A moze i na zgradi fakulteta da pise, ako zelite da brzo i sa sto boljim prosekom zavrsite: Iskljucite mozak!

Ja i dalje ne prihvatam to,ali cinjenice su cinjenice!  :L

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version