Forum obavestenja > Sport

Milorad Cavic na kraju krajeva srebrni

(1/7) > >>

Kamicak:
Cavic je jutros u 4 sata po nasem vremenu osvojio prvu medalju za SRBIJU u Pekingu. Zvanicno je bio  jednu stotinku sporiji od Felpsa, a kada se pogleda usporeni snimak vidi se da je Cavicu ukradeno zlato. Nasa komisija je ulozila zalbu, ali smesno je bilo ocekivati bilo kakvu promenu odluke.Ipak je decko Srbin, a to bode oci mnogima.Cestitke nasem sjajnom plivacu, koji je uzor kako po rezultatima, tako i po dostojanstvenom ponasanju iako je ponovo ostecen, posle evropskog prvenstva i sankcije zbog cuvene majice.

mirror-girl:
Kao sto vec rekoh,Cavic je
L E G E N D A !!!!!!!A sto se tice ukradene medalje,jasno je sta se desilo,tuzno je sto se takve stvari desavaju,mogu nam uzimati medljae ali ovako talentovane ljude nece!

Bred:
Sad sam odgledao snimak, stvarno je tesko razluciti ko je prvi dotakao zid ...

Maler je sto mu je zbog jedne stotinke izmaklo zlato, svi smo to ocekivali od njega a verovatno i on od sebe ...

:wink: :ohwell:

video samog finisa :

http://vinovo.magnify.net/video/100-meter-Butterfly-Final-Oly

mirror-girl:
E ovo je standardno-nikad zadovoljan!!
Naravno da su ocekivanja drugacija od realnosti,ali...
To je kao kad dobijes 9,ali onda kazes-ma mogla je desetka.
Meni je zao,ne mogu da lazem,ali decko je izuzetno talentovan i bice jos medalja i zlata naravno,a i ova izgubljena trka protiv Felpsa ce ga i dalje motivisati za nove pobede!!!

Odgledala sam i ja finis trke i prosto je za dlaku izmaklo zlato,ali bukvalno!!!
Ma njegovo srebro je zlatno! a i ja ne volim zlatnu boju,Lepsa mi je srebrna :),stvarno!

Bred:
Meni je lepsa zlatna.
 :K

Krivo mi je zbog njega ali on je rekao da je zadovoljan.

Zamalo jbg ...
 :ohwell:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version