Forum obavestenja > Sport

Tuche na sportskim manifestacijama!

<< < (2/7) > >>

Vampire 666:

--- Quote from: farmaceut10 on 16-06-2006, 10:42:39 ---Cigani se stalno kurce i u Vrscu i ovde i uvek dobiju po p.... i posle slusam 10 dana po novinama kako kmece a sve da bi na silu bili prvaci a nemoze nista na silu kao ni fiziologija za sve treba vreme

--- End quote ---
Bez vredjanja bilo koga!

Kad pandur tuce devojku ili klinca ne postoji nikakvo opravdanje za to! Ja sam se ba rnagledao raznih sranja medju navijacima. Jesu stoka, ali panduri su mnogo gori! Sta su nam samo radili posle tekme protiv zenita!

nasty girl:

--- Quote from: Vampire 666 on 16-06-2006, 10:53:39 ---
--- Quote from: farmaceut10 on 16-06-2006, 10:42:39 ---Cigani se stalno kurce i u Vrscu i ovde i uvek dobiju po p.... i posle slusam 10 dana po novinama kako kmece a sve da bi na silu bili prvaci a nemoze nista na silu kao ni fiziologija za sve treba vreme

--- End quote ---
Bez vredjanja bilo koga!

--- End quote ---

mislim da si previse subjektivan decko nikoga nije vredjao... >:D >:D >:D >:D

a to sto su zvezdini navijaci divljaci.... :/ :/ :/ ...to je vec druga prica.... :1

AquArius:
Covece ne mozes ni na utakmicu da odes! Van pameti. Sve cesce se pitam gde ja to zivim  :`? :!

nasty girl:
pazi foru...

ubedjuje mene vampir kako mi u subotu treba da odemo na utakmicu...i po njegovoj zelji tamo gde su navijaci zvezde(i ako ja navijam za partizan)...naravno ja na to ne pristajem...nego da sednemo negde  gde je neutralno...

medjutim juce kada sam gledala utakmicu videh da je jedan decko koji je bio sa devojkom dobio batine...a sumnjam da su bili na severu...tako da na derbije bas i nije najsigurnije ici... :` :` :` :`

Vampire 666:
nisam rekao da su delije stoka, vec svi "pravi" navijaci generalno, ali najcesce panduri isprovociraju tuce!
STOP represiji nad navijacima!

Zvanicno Saopstenje:
Ostale utakmice plejofa ce se igrati bez prisustva publike. Sledeca je u nedelju.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version