posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: 師aka潻 guma za bolji glas  (Read 6206 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
師aka潻 guma za bolji glas
« on: 22-06-2007, 16:17:37 »

Autor: Tanjug |

Jedan proizvo簜 slatki鈴 iz Ju駐e Koreje na tr養靖e je izbacio 髮aka獘 gumu koja 熰 pomo熵 ljubiteljima karaoka da maksimalno iskoriste svoje sposobnosti i predstave se u najboljem mogu熰m svetlu.
udovi雉a 髮aka潻 guma, nazvana "u end sing" (師a熵 i pevaj), sadr養 me鈴vinu sastojaka koji odmaraju glasne 養ce i pove潻vaju kapacitet plu潻, prenela je agencija Rojters dodaju熵 da se 髮aka prodaje po ceni od 500 vona za komad (40 evrocenti).
"Nakon 30 minuta 髮akanja, va glas postaje stabilniji i vi mnogo bolje pevate", rekao je predstavnik "Hajtaja", vode熰g proizvo簜醀 konditorskih i prehrambenih proizvoda u Ju駐oj Koreji.
Magi鋝a 髮aka潻 guma dostupna je u tri razli鋱te arome - gro樹e, jabuka i limun.
blic

Offline Masha

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Budi gospodar svoje volje, sluga svoje savesti.
Odg: 師aka潻 guma za bolji glas
« Reply #1 on: 22-06-2007, 19:40:24 »
Ovo bi dobro doslo horasima  :K. Mislim, mi smo svakako supe, ali od viska glava ne boli  :luda

Offline tarantulica

• **
  • lucky loser ;-)
« Reply #2 on: 23-06-2007, 00:09:27 »
Ovo bi dobro doslo horasima  :K. Mislim, mi smo svakako supe, ali od viska glava ne boli  :luda

Supe - kao chorbice?  :trfr:

Offline Masha

• **
  • Budi gospodar svoje volje, sluga svoje savesti.
« Reply #3 on: 23-06-2007, 00:18:44 »
Buahahahaha, a ja sam jos kao proveravala da nisam nacinila neku gresku  :K. Gde mi je Jass da mi sredi ovo  a005. Dakle, nisu supe, a ni corbice  :wink:. SUPER zvucimo, zar ne?  :wink:

Offline Smrda

• Daktilograf pocetnik
  • i tako......
« Reply #4 on: 24-06-2007, 06:22:59 »
a ja pomislila da je trebalo da pise SKUPE..pa nikako da skapiram...hahhhahhahaha

Offline stef

• **
  • www.magijalepote.co.yu
« Reply #5 on: 24-06-2007, 18:33:01 »
Meni ne treba ova zvaka...

Shhhta kazeshhh :K

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana