posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Ispitati rizik elektronske cigarete  (Read 994 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Ispitati rizik elektronske cigarete
« on: 05-03-2013, 20:51:48 »

Izvor:                   Tanjug             Francuska ministarka zdravlja Marisol Turen naredila je danas sprovođenje istrage o rizicima pušenja elektronske cigarete.
    "Tražila sam od svoje službe da mi tačno kaže o kakvom se proizvodu radi", izjavila je danas ministarka za Frans Info. Ona je navela da je potrebno utvrditi sve pozitivne i negativne efekte proizvoda budući da je sve veći broj Francuza koji puši elektronske cigarete.

Francuski zavod za zaštitu zdravlja 2011. godine je preporučio da "ne treba konzumirati" ove proizvode.

Apoteke nemaju pravo da prodaju elektronske cigarete, ali su one dostupne preko interneta i u specijalizovanim prodavnicama.

http://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2013&mm=03&nav_id=692378

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana