posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Polne bradavice  (Read 2583 times)

Da li ste ikada sumljali da ste nosilac ili oboleli od neke polne bolesti?

ne, nikada
samo pomislio/la
cestom se pitam
ne zelim o tome da razmisljam
bio/bila sam i zato se redovno kontrolisem
nece to na mene
nevin/a sam
pre svake nove veze se prekontrolisem

Author Topic: Polne bradavice  (Read 2583 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rade

• Redovan clan
  • *
Polne bradavice
« on: 19-08-2006, 21:42:25 »

Molim vas da iskeno odgovorite na anketu, kako bi svi videli stanje medju buducim zdravstvenim radnicima koje bi trebali biti uzor drugima kako se brine o sebi i svom zdravlju pa samim ti i o svojim najblizim.   :hm

Nema gledanja anketa!!!!!!!!! Kad vec otvoris onda i odgovori na pitanje. Budi karakter. Niko ne zna ko si i niko te nece pojesti za trenutak iskrenosti.
 :) :) :) :) :) :) :) :) :)

spojio sam poruke-Vladimir
« Last Edit: 23-08-2006, 10:56:54 by vladimir »

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana