Visa farmaceutska skola- postoji li u Srbiji?

Started by ana, 14-12-2006, 14:21:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ana

Zanima me da li je neko cuo da u bg-u postoji visa farmaceutska skola?Receno mi je da postoji(mada ja nisam cula)pa sam htela da proverim mozda je neko vise upucen u to od mene.Hvala unapred.

pereca

Pa jednom su novine objavile vest o otvaranju vise farmaceutske skole, ali ja nisam mogla da pronadjem vise nista o tome.
Verujem da je to bila greska.

ana

Hvala.Ipak sam nasla da postoji visa medicinska skola u pionirskom gradu i da ima odsek visi farmaceut,u pitanju je privatna visa skola.

Smrda

postoji,otvorila se ove godine.ne znam je li to ta o kojoj ti pises,ali ova nije privatna,ali se polaca kao da jeste..
ali proveri da li je priznata diploma od strane farmaceutske komore...da ne bude posle svasta..
znam da ima u Sapcu jedna i ona se priznaje...

Al-Jasmina

Ana , ostani sa nama :) mi garantujemo kvalitet

Bred

Da, ima u Sapcu ali to je vise neki (kvazi)kozmeticarski smer. Ako neko nesto vise zna o toj visoj skoli u Bgu, neka napise ovde.

Smrda

nije visi kvazi smer
U Sapcu je prava visa farmaceutska,imaju isti program kao i mi....
moja drugarica studira tamo,pa sam upucena,
ima odseka za tehnicara,laboranta,i biohemicara,u cemu se razlikuju...da me ubijes ne znam...
a za tu skolu u Bg,ne znam nista vise,ali cim saznam javljam...

dona

postoji visa farmaceutska skola nalazi se u pionirskom gradu ulica je cini mi se kneza viseslava a broj telefona je 3549937.
licno sam zvala jer je mi je kuma bila zainteresovana da upise ali ju je cena skolarine odvratila od te zamisli.kako oni kazu skola je priznata za rad u apoteci

Smrda

da,da....to je ta
priznata je...tj polu drzavna je a polu privatna...
i priznata je....

SPRING

Sta konkretno znaci zvanje "vishi farmaceut"?   :roll:

Smrda

pa isto kao sa srednjom skolom,samo imas veci stepen obrazovanja,pa ti je kvota veca,pa znaci i malo vise parica...

SPRING

A da li moze visi farmaceut da polozi neku razliku ispita i da postane diplomirani farmaceut ili master, sta vec bude u opticaju?

Smrda

mislim da ne moze...
ne daju da se prekvalifikujes u okviru dva razlicita stepena,bar je tako bilo do prosle godine...
sto znaci da cak ni ako dodjes sa faxa na visu ne priznaju neke ispite,mada...ja opet mislim da para vrti tamo gde burgija nece...

Darker

Quote from: SPRING on 18-12-2006, 14:10:02
A da li moze visi farmaceut da polozi neku razliku ispita i da postane diplomirani farmaceut ili master, sta vec bude u opticaju?
Master farmacije sumnjam, ali FON-a sigurno!:-)

Dragoje

Pozdrav svim forumasima,

zanima me da li postoji ovakva obrazovna ustanova u bgd...
ako postoji, ima li neko kontakt (i druge) informacije o doticnoj...

hvala unapred