program staziranja za medicinske biohemicare

Started by alexxx, 15-01-2010, 10:10:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alexxx

gde je najbolje obaviti staz medicinskog biohemicara

bebi




   Zanima me kakav je program staziranja za medicinske biohemicare? Cula sam nesto -laboratorija
7 meseci i 20 dana...ostalo ne znam.Takodje, da li su skratili staziranje, da li se nesto placa u domu zdravlja... i uopste sve na temu staziranja za ovaj smer! Hvala!

jevtabo

Staziranje traje 9 i po meseci. Naravno da se ne placa u bilo kojoj drzavnoj ustanovi, jedino placaju neke privatne laboratorije. Ja kratko i sazeto ali odgovorih na sva pitanja :D

La Venera

#3
Pozdrav! Da li neko zna u kojim se ustanovama u Beogradu obavlja dio pripravnièkog sta¾a farmaceuta iz kontrole ljekova, socijalne medicine i bolnièke apoteke (da li je svejedno u kojoj bolnièkoj apoteci se obavio ovaj dio sta¾a ili ima neka odreðena)?

Bred

Jel ti pitas za farmaceute ili biohemicare?!

Ako je ovo prvo onda procitaj lepo celu temu a konkretan odgovor ti je ovde -> Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,10507.msg239643.html#msg239643)

mikac

Ja bih molila kolege biohemicare za pomoc.Upravo zavrsavam staz u domu zdravlja 9 meseci I 2 nedelje.Zanima me sta ste radili za sanitarnu I toksikolosku.Znam da vecina samo uzme potpis,ali me zanima procedura gde I kako.Nisam u Beogradu,staz sam obavila u manjem mestu ,tako da bi mi pomoc bas znacila.

mikac

Izvinjavam se sada vidim da postoji druga tema.

Bred