Evrovizija 2007

Started by Darker, 10-05-2007, 21:08:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

josefina87

#60
u 18:45 sti¾e na aerodrom,ali ne znam kada zvanièno poèinje ispred skup¹tine!? :hmm
ispravka..izgleda da je od 20-22 ispred skup¹tine!potvrdite...

AquArius

Marija, Marija!
orilo se sinoc
:)

u 20h
stari dvor

Girl

Meni su Ukrajinci bili bas ludi, super!!!  :~ O Madjarska mi se puno dopala, trebalo je da bude medju prvima. Ne znam kako je Turska dobila toliko poena i Belorusija, bili su bezveze, po mom misljenju. Bravo za Mariju!!! Pre tri godine Ukrajinci prvi, a mi drugi, ove godine obrnuto.  :wink:

3OPAH

Dok nisam video texta od Verke Serduèke
http://www.dainos.net/lyrics/1378/eurovision-2007-ukraine:-verka-serduchka-dancing-lasha-tumbai.htm
...mislio sam da refren ide ovako:

»I won´t you see, Russia goodbye«  :> :> :>

A istocni blok je bio tako golem. :igra:

philoserbiana

вечерас у 20ч дочек на платоу испред скупстине града.тако рекоше на вестима ртс-а у 15ч-па,сврните... :ziveli

lane

Стварно свака част Марији! :pljes:
Екстра је што ће имати недељу дана за промовисање своје музике, а и наше земље!
Следеће године у Арени, ја сам у првом реду! :igra:
Украјинци су били луди, али само то, не и за друго место!
Quote from: Girl on 13-05-2007, 12:13:17
Pre tri godine Ukrajinci prvi, a mi drugi, ove godine obrnuto.  :wink:
Ја тврдим да је и Лане моје требало да победи пре три године! :>

malena

Svaka cast Mariji ajde svi kod skupstine da ste u 20h na docek...   :K:~ :Bog :run

Al-Jasmina

Mene cudi kako Turci ne pobede svake- ovi njihovi pechalbari mogu za njih da glasaju iz svake drzave EU :>

pig_am_am


dirigent

Marijina pesma je daleko najbolja  , u aranzmanskom smislu , formalnom smislu i po `harmonijama` i prelazima odradjena besprekorno.
   U strucnom smislu druge pesme ne mogu da se porede sa ovim.
   Pakovanje za cistu desetku (kao i uostalom Zelljko pre par godina).

    Sto se tice scenskog nastupa , mislim da kad je dobra pesma i treba da bude svedeno na minimum.
     Jako je bitan i detalj sto je i Marija rekla da je pobedila melodija , ono sto je pevno.
     
      A onaj shake it - hopacupa - tranzo-feggy styling sa kojekakvim pirotehnikama i svetlosnim efektima je cista glupost.  Muzika uvek ostaje  ,a scenografije se vise niko ne seca posle godinu dana....
      Mislim da nisu presudne za pokazatelj kvaliteta 12-tice koje smo dobili od suseda , vec oni mali poeni 3-7 koji su nam skoro sve zemlje dale.
       

Masha

Meni je turski predstavnik bio ocajan. Njega su najavili kao neverovatnog muzickog talenta i ja sam ocekivala da ce imati sta da se cuje. Ocekivala sam i da ce imati sta i da se vidi  :K.

Maslacak

Svaka cast Mariji!

Poricem sve sto sam je pljuvala, odlicno je odradila posao i zaista je bila jedna od najboljih tamo...
i bas sam navijala! :a
(ko bi reko, ja tu Evroviziju obicno preskocim :hmm)

Elem, Bosanka mi se nije nesto svidela...

Meni su bas dobre bile Madjarica, Finkinja...i Moldavka :happy:

Smrda

meni se Madjarska jako svidela,
i bas mi se svidja glas te devojke
ai ne cudi..
i ta pevacica je nasa,ako niste znali,
negde iz Severa Vojvodine,neko selo...na I(tipa...neki Idjish..tako nesto...ne mogu da se setim..)
ali je pobegla za Hungary da gradi karijeru...

LM,
cuh danas dve verzije Molitve,
jedna sa trubacima,
a jedna u maniru klasicne muzike...
ceo dan se vrte po po radio stanicama...i bas dobro zvuce..

turska pesma je klasican letnji htic..nista vise..

e,da...
I Moldava mi je bila super...

jeca87

Znaci, ja sam sinoc plakala! Hvala Mariji do neba, bas je carica!

Odusevilo me i to sto nam je stigao veliki broj poena od zemalja od kojih to nisam ocekivala!

Maslacak

Quote from: smrda on 13-05-2007, 18:42:43
meni se Madjarska jako svidela,
i bas mi se svidja glas te devojke

ubija...
uzor joj Janis Joplin :>
Moj decko glasao za nju, pa smo slavili kad smo culi da joj je Srbija dala 12 poena! :luda