Potvrdjivanje farmakologije slanjem e-maila

Started by Nea, 30-11-2010, 14:59:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gogolina


makica

Jedno pitanje-prekjuce sam bila da potvrdim farmakologiju i tehnicarka mi je rekla da je predaja indexa,odn.ispitne prijave kod prof.Radice i prof.Katarine do 4.-og u 10h,a na SUPI pise da je predaja do 6.-og,odnosno 7.-og...
Sad mi nista nije jasno,ima li neko neku informaciju vise  :roll:

xyz

Mora da je nesto pogresila,verovatno bi promenili obavestenje na sajtu da je tako.

milicagm

Moze li neko da mi pojasni recenicu: "Ispit potvrditi od 4.5.do 6.5. a indekse donositi od 9.5.ukoliko su studenti u moguænosti" oko potvrde ispita?A prethodno su navedeni datumi potvrde i predaje indexa  :wacko:

dekky

Mo¾da je ovo od 4-6.5. potvrðivanje mail-om. A posle do 9.5. nosimo indexe. Ko æe ga znati... :krsti:

makica

Do sada je bilo ovako - potvrdi se mailom ili se ode da se potvrdi na institut,tehnicarka te upise na spisak, pa kad profesori izbace termine nosi se index ili prijava na institut kao dodatna potvrda da ce student izaci na ispit.
Komplikovano,zar ne? Ali,na nasu zalost tako je.

milicagm

Ja koliko znam do sad je bilo da kad kazu odneses index i to je potvrdjivanje da ces da izadjes na ispit.Sad dupli posao...Jos pise "indexe donositi od 9.5. ako su studenti u mogucnosti" ,ono kao ako mozes donesi ,ako ne mozes ne moras.A znamo da moramo. Zbunjujuce...

makica

Ja sam ga potvrdjivala tako u martu i aprilu. Potvrda mailom ili licno na institut i onda kad izadju datumi za ostavljanje indexa-ostavljala prijavu. Index ili prijava mora da im se odnese i to je sigurna potvrda da cete biti na spisku.

gogolina

Cini mi se da ste stvar malchice bespotrebno zakomplikovali.
U proslom roku sam obavila sve u jednom danu tj. na dan potvrde sam odnela i index i prijavu i to je bilo to.
Sto se tice spiskova ko kad polaze, tehnicarka mi je rekla da ce biti objavljeno na sajtu fakulteta i bilo je tako.
Dakle, ne mora da se "kampuje" na faxu zbog ovog ispita, dovoljno je otici samo jednom.
Pozdrav svima  :wink:

milicagm

Nismo mi zaklomplikovali nego ta poslednja,nejasna recenica koju su napisali sa instituta.Kako si i sama rekla do sad se sve obavljalo u jednom danu a sad su naveli gomilu nekih datuma...

mina-L

Jedno pitanje-sa supi pise da je potvrda ispita za sve studente za junski/julski rok 1 i 2.6, da li to znaci da moramo na faxu da potvrdimo ili moze i putem maila, i ima li neko vreme do koliko sati je potvrda? :cvet

mali veseljak


dekky

Za profesorke danas (mislim da je tehnicarka rekla posle 1, 2h), a za profesore prekosutra.

mina-L

Da li je neko bio danas na fakultetu, jesu li izasli spiskovi? Na supi ih jos nema!

dekky