PrAkTiCni

Started by MiKy, 10-05-2007, 09:26:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MiKy

jel sprema neko prakticni za jun?
odakle cete uciti?
kako uopste izgleda prakticni?

tarantulica

Za praktièni treba da se nauèe 2 praktikuma koja smo koristili na ve¾bama.
Postoje zadaci, gde treba da se seti¹ postupka (principa) kako se ¹ta radi, pa da na osnovu toga izraèuna¹ npr. jodni broj, ako je data zapremina utro¹enog Na2S2O3
I postoje pitanja gde treba da se zaokru¾e taèni odgovori kao na kolokvijumu.

:cvet

MiKy

posoje li neka pitanja..?

tarantulica

Pogledaj ovde http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,121.0.html (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,121.0.html)  :cvet

igrackica

Ljudi, to se uci iz testova, sigurno neko od prethodnih generacija ima testove i treba iskopati zadatke. Ja imam neke svrljotine losa je kopija...

shumshi

cccc...nista se ne uci iz testova!  :F

salim se...

ali ovog puta to je samo 50 strana...  :wink:

yeca

Quote from: tarantulica on 10-05-2007, 10:28:17
Postoje zadaci, gde treba da se seti¹ postupka (principa) kako se ¹ta radi, pa da na osnovu toga izraèuna¹ npr. jodni broj, ako je data zapremina utro¹enog Na2S2O3
NE LA®IIIIIIIIIII  :shock  :shock  :shock  :shock  puc  puc

zooca

a je l najvise poena ide na zadatke i koliko uopste dodje zadataka? ako neko ima stare testove nek napise

yeca

Meni su se ve¾be zavr¹ile pro¹le nedelje i reèe ass da æe biti 14 pitanja i 2 zadatka. Uslov za polo¾en praktièni je 1 zadatak i (valjda) 11 pitanja (¹to je mnogo ali ni ona nije bila sigurna ni zainteresovana da nam da precizne info.... a ni mi je nismo cimali za rukav  :>)

tarantulica

Ja imam sutra kolokvijum, valjda ce nam tad reci shta da uchimo za praktichni...

MiKy

taman javi kakav je bio kolokvijum...i iskuckaj pitanja :help:

tarantulica

Nishta nismo saznali, sad nije vreme za to... :wall:

Mozda bude pravo vreme na predavanju, pokushacu....

yeca

OK, idem ja na predavanja pa æu baciti ovde sve ¹to saznam, no frx!  :wink:

Dirk

kad bi svako kucao svoja pitanja sa kolokvijuma bilo bi od pomoci svima i onima koji polazu kolokvijum i onima koji polazu pismeni ispit







Samo kad bi bilo manje sebicnosti i zavisnosti fax bi bio 10 puta laksi

yeca

Ass Ivana je na ve¾bama rekla da se RANIJE spremao praktièni ispit iz tog nekog treæeg praktikuma i da zna da postoje pitanja koja kru¾e i koja obuhvataju i pitanja iz tog perioda medjutim (ne znam od koje godine) ass moraju da prave praktièni u skladu sa ova dva postojeæa praktikuma. Dakle, praktrièni se sprema iz praktrikuma za 1. i 2. semestar.
I mislim èak da moraju da se znaju i principi i postupci i izraèunavanja.
Proveriæu!