Patris Vs Karaburma?

Started by Bred, 23-09-2006, 17:18:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sunchica

Koja banka ima u blizini Karaburme? Htela bih da otvorim racun,ali ne znam gde :help2:

kockalone

Komercijalna,na pet minuta,kod Novog groblja.Tamo sam ja otvorila cimk sam dosla :K2:.Meni se svidja sto je od Karaburme dobra veza sto se prevoza tice...znaci cim izaces iz doma stupas u civilizaciju :~

Bred

a u samom domu imas postu ...  :wink:

sunchica

Kockalone, Brede hvala :love:
Kockalone, koje si proseke imala u srednjoj, kad si uspela da dobijes dom? Mogla si da napises neke utiske koje nosis iz doma... Unapred hvala :love:
E da, ima li Raiffeisen negde u blizini Karaburme?

EddieH

evo ti na ovom linku imas sve raifajzen banke koje su u bg http://www.raiffeisenbank.rs/Default.aspx?navId=3064&pageId=3064 (http://www.raiffeisenbank.rs/Default.aspx?navId=3064&pageId=3064)pa vdi koja ti je najblize
btw ovo nije nikakva reklama

sunchica

Ne vredi mi nista nazivi ulica... NIsam iz Bg...

AnaCrvena

ja mislim da nijedna od tih adresa nije blizu karaburme-ali bilo bi dobro da neko ko zivi tamo potvrdi...

Bred

a mozete proveriti i na  planplus.co.yu  :wink:

kockalone

Evo mene opet...ispiti...Nema na cemu Sunchice!nisam imala sve petice u srednjoj,ne mogu sad da se setim sta se gleda za dom,ako samo cetvrta godina tad sam sam imala 5.00.Ali nisam bila negde pri vrhu liste,naprotiv.Na Karaburmi u prvoj godini bilo mi je jako lepo,i sad se druzim sa ljudima koje sam tada upoznala :K2:.Atmosfera je bas prijateljska,brzo nadjes drustvo koje ti odgovara...svi na spratu kod mene su se znali,bilo je druzenja,ali i ucenja...stigla sam da dam uslov :streber:.
U domu imas postu,ko sto rece Bred,tri prodavnice,citaonicu,cak i frizera :wink:.Nije na losem mestu,25 ti ide do fakulteta,a sad i 33 staje ispod pancevackog,pa biraj...a opet imas vezu i sa stanicom,centrom grada...sve je tu.
E sad i neke negativne strane...dom se renovira dosta duuuugo.Jeste da nije bio u dobrom stanju,ali nije nepodnosljivo bilo,bar za mene...brzo sam se navikla.Mada sad je trenutno prisutno puno lupnjave,prasine...sve sto ide uz gradiliste :wacko:.MAda brucosi dobijaju sobe od 13og do 17og sprata,a kako su poceli od 17og,dosad su deo zavrsili.
Meni je bilo lepo na Karaburmi,i nadam se da ces moci da je dobijes na raspodeli ako zelis :love:. :K2:!!!

Bred

Sto se tive renoviranja, trenutno je renovirano sve iznad 8.sprata ...  :wink:
Prvenstveno mislim na kupatila koja sada i jesu za ljude ... :face:  :wink:

sunchica

da li se zna do kad ce biti renovirana cela karaburma ili dokle je stiglo sa renoviranjem? kakvi su ti spratovi sto su renovirani?

Bred

#56
Ne znam da li mislis da ono predjasnje ili na renoviranje koje je u toku?

U ovom najnovijem renoviranju, izbacuje se sav namestaj iz soba i ubacivace se nov.

Sve bi trebalo da bude zavrseno do septembra-oktobra ...

Prvo se iseljavaju najvisi spratovi pa onda oni nadole.

Verujem da ce i nakon ovog renoviranja SD Karaburma konacno liciti na pristojno mesto za zivot studenata ...

:wink:

sunchica

nisam znala da je bilo vise renoviranja... ja sam brucos i zelim da konkurisem za dom, pa me zanima da li su se uslovi poboljsali i kakvi su sad... da znam sta da trazim da raspodeli...

Bred

Pa tebi bi bilo najblize da trazis (mada vise pitanje je da li ces da dobijes :) ) 4. april , Karaburma ti je malo daleko ali cenim da ce biti otimanja o nju upravo zbog ovih renoviranja ...

:wink:

sunchica

meni 4. april i jeste prioritet, ali su mi rekli da to dobija samo 10 prvih sa liste... pa cisto da se raspitam sta da mi bude sledece na listi zelja..
brede hvala sto odgovaras na moja pitanja  :love: