gde vam je osmeh

Started by rodiæ, 14-01-2008, 15:53:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

irena

Quote from: zerocool on 22-04-2008, 10:03:31
ma ima puno tipova koji vole ribe tipa "ima sliku, nema ton", ali svako ima pravo da bira, pogotovu kad postoji izbor.
ja mnogo volim da se smejem, ali u poslednje vreme se smejem tako cudno, pakosno, a sve je krenulo radi fore. u svakom slucaju, najveci uspeh mi je kad nasmejem nekog, pa mozda i krenem da vam pricam svoje blamove, a ima ih puno :wink:
Hehehe, znam ja kako to u praksi izgleda... you know what I mean... :K

Meni udarilo prolece u glavu, smejem se kao kreten, puno mi srce neke pozitivne energije i srece, a ispiti.... spremice se oni sami!!!

Wlada

Quote from: rodiæ on 21-04-2008, 14:14:33
pa jeste deficit mu¹kih osoba na fakultetu.nema bre pravih da vam daju odgovor.pozdrav

Рече мадона од фармације и тиме повреди мушку популацију :roll:

zerocool

ma ovi muskarci sa faxa kao da piju estrogen, sve polu zene, cast izuzecima :cvet.
ja sam se vise smejala na faxu u pocetku, ljudi su bili normalniji, a sada sve neko takmicenje i podmetanje nogu. kakve smo mi pesmice pisali na vezbama iz organske, pa igrali lastis dok se krcka nesto  :wink:

Bred

ajde dosta sa oftopicenjem.
:!:
:wink:

aska

ja sam ga ostavila na keju danas popodne! za njega je bilo potrebno dvoje doooobrih kolega, kafa i Dunav ispred vas... savrsen recept za jedan osmeh koji je imao i kvalitet.. a i kvantitet! :wink:
sta da vam kazem osim da probate i vi :ziveli :wave:

trle

Onaj iskreni i pravi osmeh mi je ovih dana iskljucivo u ocima! Od umora ne moze da mi se javi na licu! Tako da je na licu neki kez....\
:~ :~ :~

rodiæ

pa dobro,nek se niko ne ljuti,ja nisam rekla da nema izuzetaka,jer bi u tom sluèaju napisala"bez izuzetaka",al ¹to jest jest,pravih ima ovde tolko da se nabroje na prste jedne ruke.ne znam za¹to je tako.e da vidite kako su kod nas u Kraji¹niku svi momci lepi,a onda kad doðem ovde ma ne mogu ih ni uporeðivati sa ovima sa farmacije.i mislim na mu¹ke studente na ovom fakultetu.pozdrav

rodiæ

ZDRAVLJE SE OSMEHOM PRENOSI

rodiæ

*"lep osmeh kao i lepa reè otvara bukvalno sva vrata"*Ukoliko vam osmeh nije deo svakodnevne navike,probajte da ga izazovete tako ¹to æete biti u dru¹tvu duhovitih ljudi ili gledati humoristièke serije.

ðurða

 :lol2: :lol2: :lol2: moj osmeh je uvek with me-----bar da ve¾bam mi¹iæe lica.Neki pametni ljudi jednom reko¹e da se smehom podmlaðujemo :116:

Al-Jasmina


Mashrum

Evo ga!  :>

Haha, ðurða..jo¹ jedan Sauron!
Pa kolko vas sade ima?  :run  :trfr:

Al-Jasmina

izmedju 5-6 :> :> :> :> :>
Tolkin leprsa u grobu  :lol: :lol: :lol:

ðurða

Rodiæ    mo¾da su tvoji Kraji¹nici lepi momci (o ukusima ne treba raspravljati) ali nose la¾an osmeh- uverila se lièno :smekerica:

rodiæ

e,pa oni se vi¹e i ne smeju,t.j.retko koji se smeje.al su lepi.  :smekerica: