Nadoknada vezbi

Started by marer_86, 17-11-2006, 11:54:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marer_86

e da li je istina da se neki termini nadoknade iz fizicke hemije tamo u maju naplacuju!?!?!

Coolgemini

Mislim da ne..Ove godine niko nije placao nadoknade,tako da mislim da nece ni sledece godine :wink:

nasty girl

meni su svi ekola da se placaju 600 din pa cak i stariji studenti.... :hm

zoe

Е ја то стварно први пут чујем! :shock
Нисам имала потребе за надокнадама па не знам... Ајд распитаћу се мало...

Coolgemini

Quotemeni su svi ekola da se placaju 600 din pa cak i stariji studenti....
Mozda se promenilo nesto..Dok smo mi imali vezbe,znam sigurno da niko nije placao nadoknade :roll:..Pitajte neku od asistentkinja na institutu za proferu informacije :!

Bred

#5
Da li vi citate forum ljudi. Ili vam je secanje toliko kratkotrajno?
QuoteNadoknada za propustene vezba         500din
bilo toliko prosle godine. sad sve zavisi sta ko podrazumeva pod propustenim vezbama

nasty girl

i ja sam cula da su od ove godine neadoknade 600 dinara...kao sto Bred kaze  to sigurno zavisi od ispita do ispista...

marer_86

Quote from: Bred on 17-11-2006, 14:02:25
Da li vi citate forum ljudi. Ili vam je secanje toliko kratkotrajno?
QuoteNadoknada za propustene vezba         500din
bilo toliko prosle godine. sad sve zavisi sta ko podrazumeva pod propustenim vezbama
slazem se sa bredom .. i pitacu svakako ....
hvala :Bog

Alnus Glutinosa

mislim da se  placa, kad ne odradis vezbe u toku godine u kojoj slusas predmet. Jedino sam za tako nesto cula. Ovo za fizicku prvi put cujem, a i ja sama sam dosta tih vezbi nadoknadjivala, svojevremeno...  :shock

Ksenija

ja nisam cula da se placa..al ne bi me cudilo.. :confused:

bla

jos samo svez vazduh da nam naplate...
je l to slucaj i sa analitickom?

Ksenija

za analiticku ne verujem,ali za fizicku me nista ne bi cudilo...toliko su grozniii

avgogh

i ja nacuh da se od ove godine placa nadoknada 600... moracu da pocnem da stedim... i stedim....  :K

bla

pa JAO. moracu da pocnem da ucim... i ucim...  :K

Bred

To verovatno zavisi od instituta do instituta da li ce ili ne naplacivati nadoknadu