Patofiziologija, kombinacije pitanja za usmeni

Started by frckica-j, 23-10-2008, 15:36:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mary

samo da ispravim golubicu,od 4. do 14 februara :)

frckica-j

Heheheh u pravu si! Nisam skontala!  :wall:
Sve rokove koji su iza¹li sam postavila u temi rok januar/februar 2009. Potra¾ite!

Bred

evo i link -> Ispitni rokovi-januar/februar 2009. (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,15910.0.html)

pigeon

Ako neko sazna kad su prijave,neka javi! Ima nas lijenih...:)

frckica-j

Hvala Brede!  :cvet

Bila sam na faksu juèe i pogledala sam oglasnu, nije pisalo kada su prijave. Kad saznam, okaèiæu za vas lijene! :K A mo¾ete i vi lijeni da se malo aktivirate pa da vi okaèite oglas umjesto mene!  :smekerica:

Bred


pigeon

upravo mi javise da je ispit pomjeren unaprijed,prijave 26. ispit 29. Tako nekako,ali provjerite vi jos,ja sam nacisto poludila!

pigeon

evo,lijeni bili na fakultetu i pise sljedece: prijave 26.1. predati u studentsku sluzbu a indexe kod asistenta isto 26. od 9-11h. Prakticni ce biti 29.,30.,1.,i 2. februara. Ova pomijeranja unaprijed navodno ne vaze za farmaceute ali sutra ce se definitivno znati..

frckica-j

Va¾i Golubice! Èekam onda sutra konaènu potvrdu pa æu to da prekopiram i na dio gdje su svi rokovi! Eto, ipak nisu svi lijeni i drago mi je zbog toga!  :ok:

pigeon

na fakultetu nikakvih novosti za farmaceute,ako sutra bude sta,javljam!

frckica-j

Eh, kako volim na¹ fakultet zbog ovih neizvjesnosti!  :sarcasm:

rebbecka

navodno ce drugog okaciti spisak kad ko ima ispit (naravno za one koji su ga prijavili)
pozdravcic

frckica-j

Javite nam rezultate i kombinacije pitanja!!! I "polomite se"!!!  :~

rebbecka

hej,ja sam slusala ispit posto nisam naucila vise od 6 pitanja za ovaj rok ;o)
kartice sve u okviru ovih 16 a prof.nela je bas bas fina ;o)
sad jos "samo" sjesti i nauciti to  :K2:

frckica-j

Onako objektivno, da li je dovoljna ona Kalu¹eviæeva knjiga? Ili stvarno treba Gamulin?