Kada pocinju predavanja za brucose?

Started by Nensy89, 14-09-2008, 15:54:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

simnix

Ja imam jedno pitanje van teme, pa zar je moralo bas toliko da se iskopira kod kada je pravljen ovaj forum da je cak ostalo - "naprijed" i "natrag" ??

Mr.VeljkO

Brede bRe, nije li to off topic chime si ti trenutno bavish?
Zaveo te mladi brucosh? :smekerica: Mislim brucoshica, kako bi se vec reklo? xD

Inache ne znam kada planiraju da nam saopshte za pochetak predavanja.
Zashto uopshte mora ovoliko dugo da se cheka? Na vecini drugih fakulteta ta informacija je davno objavljena?
A ja sam iz chachka inache,i polazem voznju 30. sept.,nadrljao sam ako nam predavanja krenu 29.  :wacko:

Bred

Quote from: simnix on 21-09-2008, 15:39:24
Ja imam jedno pitanje van teme, pa zar je moralo bas toliko da se iskopira kod kada je pravljen ovaj forum da je cak ostalo - "naprijed" i "natrag" ??

Ne razumem?

Mr.Veljko, kad bi se ovde offtopik sankcionisao kako bi to inace trebalo pola poruka ne bi postojalo a pola clanova ne bi dolazilo jer ne bi razumelo zasto im se poruke brisu ...

:wink:

mirror-girl

Nema sanse da krenemo 29,pa to ne bi bilo humano...
Gde ce im dusa...
Primetila sam da su na faxu -mislim ljudi koji rade tamo-jako neljubazni,na salterima one zene,Boze sacuvaj,a jednom sam retardu na faxu spustila slusalicu,bas me iznervirao...Ako sam tek upisala fax,ne znaci da sam glupa!

Bred

navikavajte se ...  :wink:

a na neku humanost na nasem faxu nemojte da racunate ...  :wink: :wacko:

mirror-girl

Pa navikavacu se,ali mislim da ce ljudima koji rade samnom biti mnogo teze nego meni s njima  :>: :>:

simnix

Kako ne razumes, vidis da je napisano na ijekavskom "naprijed"?

mirror-girl

Kolega s ostrim okom,sta si se uhvatio za sitnicu?  :wink:

simnix


EddieH


Nensy89

E, kolege, kolege... Toliko cimanja oko jednog obicnog "ije"!  :pljes:  :lol:

mirror-girl

LJUDI....Krecemo na fax PRVOG!!!!!!!

U pola 9 moramo biti na faxu-proverena informacija....

Joj zanala sam da ce ispasti svinj* i poceti ranije od drugih....
Uh,uh,uh :namcor
Stvarno nije feeeerrrr... :box

Cecilly

Ajde,ajde, nije tako strasno.
I mi smo prosle godine krenuli prvog.

Zamislite kako je onima na arhitetkturi koji su krenuli jos prosle nedelje, ili gradjevincima koji su krenuli danas!

Uzivajte jos malo, i onda u nove pobede!!  :K2:

Bred

Quote from: mirror-girl on 21-09-2008, 21:38:46
Kolega s ostrim okom,sta si se uhvatio za sitnicu?  :wink:
Bas, ja to i ne primetih ... (kao ni xyz kolega u toku 2+ godine koliko forum postoji)  :wink: zanimljivo ... :ok:

Lm, posto tezimo da budemo multinacionalni nije zgoreg da ubacimo i malo ijekavice, cisto da se kolege koje nisu iz Srbije ne bi osecali zapostavljenim ...  :K2: :kul:

Mirrorka, si to zvala fax pa ti oni to rekli?

Bla_bla_blaaaa

Ma dajte...sta se cimate...pa i ocekivalo se da krenete prvog...Vama ako se ne svidja krenite kad vam odgovara :K2: mis`im fax nije obavezan :kul: