Ceca i Andrej Kulund¾iæ ?!

Started by *, 01-11-2007, 11:22:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

philoserbiana


Masha

Aman, bre, philo, ovoj temi se mora pristupiti studizono  :K. Daklem, procitati detaljno sve postove. Da si to uradila, shvatila bi da je velika verovatnoca da Andrej nije ozenjen sto znaci da nema prepereke. Jos ako tome dodamo da je Ceca visoko moralna osoba to znaci da sigurno nije ozenjen jer ona to sebi ne bi dozvolila. Zakljucak - jedna je srpska majka  :K

milicica

Andrej je ozenjen,ima i sina...  bila sam zaljubljena u njega dok to nisam saznala, ali sam malcice molarnija od Cece

malena

Danas citam u novenama da je on izjavio da se ne razvodi da je srecan sa svojom zenom i da nema pojma odakle novinarima ideja da su on i Ceca zajedno...  :hmm  A Ceki nam je i dalje na Kipru...  :nonono:

MiKy


tarantulica

Quote from: milicica on 09-11-2007, 12:15:40
Andrej je ozenjen,ima i sina...  bila sam zaljubljena u njega dok to nisam saznala, ali sam malcice molarnija od Cece

[off] molarnija [/off]  :trfr:

milicice  :cvet

milicica


tarantulica

[off] Ti si pravi farmaceut [/off]  :cvet

Al-Jasmina

 :)):
Lik mora da je procitao nase komentare, postideo se i vratio zenici i sitnoj dechici

Ne znam ja da li bi srblji dozvolili svojoj KEVI da se tako lako preuda?  :smekerica:

Darker

Nema ¹anse!!!! Ceca je arkanova!!!!
:K :K

pig_am_am

da vam kazem ... to ona mora da pusti neku pricu o sebi jer shvata da je ljudi zaboravljaju.
tom andreju ova prica moze da digne popularnost + da se prica o ceci (i njena korist ,jos veca)

tako da,mirno spavaj,bred  :> neeeece ti niko pipnuti sesu  :>

(sta vise,mislim da je lik lud za svojom zenom) :wink:

Darker

¹ta vi¹e-zabole me ne¹to u predelu karliènom :K

pig_am_am

Quote from: Darker on 10-11-2007, 09:49:33
¹ta vi¹e-zabole me ne¹to u predelu karliènom :K
to majstore! tako treba!  :>

jecapereca

Quote from: Darker on 10-11-2007, 09:49:33
¹ta vi¹e-zabole me ne¹to u predelu karliènom :K
niko me na ovom forumu ne nasmeje kao darker  :116:

Bred

pa d je dvorska luda btw  :K
dakle sesa je i dalje cedna a to je bitno :siza: