Pitanja vezana za studiranje farmacije u Podgorici

Started by Montenegrina, 19-08-2010, 17:33:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Montenegrina

E ovako,ja planiram da upisem farmaciju,pa me interesuje koliko je tezak fakultet,do kad vam traju te cuvene vjezbe u laboratorijama,kakva je fizika i matematika na prvoj godini,je li puno tesko???
 
Unaprijed hvala svima koji ce biti raspolozeni da mi pomognu!!! :) :thanx:

misos

-Sto se tezine tiche nema sta da se diskutuje.. podrazumijeva se :))) -vrijeme provedeno na faxu: imas predavanja i vjezbe koje su obavezne, sto se farme u pg tice desava se da subotom i nedeljom imamo ili pred.ili vjezbe koji su rezervisani za prof. i asistente sa strane(za sada su to prof.iz BG).. tako da pjenish za slobodnim danom:) matematika i fizika su jednosemestralni..

Montenegrina

hvala na informacijama,a zasto nazivas farmom fax u Podgorici?

misos


Montenegrina

A joj,kako se obrukah  :wacko:....To sam mislila jer kazu da nemate redovna predavanja,idete u tri razlicite zgrade....itd.malo je mozda neorganizovano,pa rekoh da zbog toga ne upotrebljavas tu frazu,ali sad mi je sve jasno.....:D

aooooo

cao svima..ja sam se upisala na farmaciju ali tek od pon startujem jer su prosirili listu pa sam konasno upala!!:))
zanima me sto se tice neorganske hemije vec je kao zakazan neki test -kao laboratorijske vjezbe,pribor itd. pa me zanima da li to mora as detaljno da se spremi i koliko je tesko??

nejna

Cao ljudi  :wink: Ja sam prva god i sad imamo neki test iz organske hemije, a Volhart je bas opsiran, pa ne znam bas na koje stvari treba obratiti paznju za taj test... Pa sad ako neko moze pomoci... Hvala  :wink:

mima140186

Hm, mi u BG nismo uèili iz Volhardta nego sa slajdova koje ti profesor predaje. Volhardta koristi da ti samo objasni neke stvari koje manje razume¹, inaèe ako bude¹ uèila iz njega pogubiæe¹ se.
Sreæno!  :wink: