Pozdrav iz...

Started by zoe, 12-07-2006, 22:04:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stef

 Vidim da se svi lepo zabavljate, a ispiti?  :) Evo ja vam svima saljem pozdrav iz pretoplog Pariza.

Bred

Buahaha Darker, ti stvarno nisi normalan! :K :K :K Prdi? Ono kao, stvarno? Hahahahaha, joj ja bih tu umro od smeha! Ha ha, da nije mozda jeo prebranac? HAHAHAHA, ne mogu da prestanem da se smejem. :>

yeca

Quote from: Coolgemini on 20-07-2006, 17:40:26
Hehehehe...ma oni su i dalje daleko iza nas..uvek bili :) :)...kakve price o Evropskoj Rumuniji...pa oni ce uci u EU,ako ne zajedno sa nama,onda posle nas :wink:

Da, da, moji su svojevremeno, poèetkom '90. i¹li kod prijatelja u Rumuniju, a ovi su ih zamolili da im obavezno ponesu ne¹to od hrane, nisu imali ¹ta da jedu... Takvo je stanje bilo u Rumuniji!! Ma isto sra_e kao Buld¾aria...

Quote from: Darker on 22-07-2006, 15:40:05
Kazemo danas nekom choveku da smo iz Beograda, a on: Beograd? Jel se tamo josh uvek puca?
Toliko o tome kakav utisak imaju stranci o nama :> :> :> :>

Nije to vi¹e ni do utiska, koliko do lo¹e informisanosti - lo¹e im kulture




Marina

Ja vas pozdravljam iz daleke Australije. Bila sam na IPSF-ovom kongresu u Cairnsu, sutra idem u Sindej i onda sam jos mesec dana u Brisbejnu na razmeni. Australija je potpuno neverovatna zemlja, svaki dan me nesto iznenadi, a ljudi su neopisivo ljubazni- vec sam dobila cetiri ponude kod razlicitih ljudi da dodjem kod njih da boravim ako nemam gde da spavam! Pisacu ponovo kad mi pocne razmena, i saljem vam veliki poljubac

zoe

Elem, evo mene opet u Spaniji (Brede, nisam ja od onih ima se moze se, vise sam ume se moze se). Utisci o Kipru: kao sto vec rekoh, jako vruce! Voze u suprotnom smeru kao Englezi i stalno si u tripu da ces se skrsiti svakog casa! Njihova valuta je kiparska funta (1 euro = 0.56 funti). Poprilicno je skupo! Inace, nema bog zna sta da se vidi. Zgrade su niske, sve izgleda neugledno i nema niceg impresivnog! Ko je ljubitelj monumentalnosti, kao ja, bice prilicno razocaran. Meni se vise dopada Limasol od Nikozije iz prostog razloga sto izlazi na more. Ako ste u prilici da birate gde da letujete, nemojte birati Kipar. Spanija na primer, je mnooogo bolje resenje!
Pozdrav! :cvet

yeca

Po¹to ni na Drini, ni na Tari, a jo¹ manje u pra¹umi Peruæici neæe biti neta, da znate da ste svi pozdravljeni sa ovogodi¹njeg raftinga....
POZZ

xena

#21
znaèi ne sviða ti se kipar? ni meni.. a barselona jestee zakon... bogami, ohrid ne zaostaje! a makedonci su predivni! :Bog

vladimir

Ljudi, ja bejah u gde-si-da-si-Kusadasi i ba¹ sam jednom pro¹ao pored jednog net kafea, ali smo tada devojka, ja i jo¹ neko dru¹tvo i¹li na krstarenje i posle sam potpuno zaboravio da vam po¹aljem pozdrave iz sunèanog Ku¹adasija... :stid:
Nadam se da mi opra¹tate... :)

Bred


zoe

E juce sam bila u Segoviji! Taj gradic je potpuno bozanstven! Tamo zaista mozes da udahnes Spaniju! Arhitektura, ulice, ornamenti... Prosto neverovatno! :~

Darker

Evo malo fotki iz Rumunije:
Ovoj ne treba komentar, sve je jasno


ovo je u Branu, ispred zamka:


Ovo je U centru Bukure¹ta ispred neke ogromne fontane(Trge je velièine Slavije, a ceo je fontana)


Ovo je u Bra¹ovu, ispred stare gotcrkve(koja se zove Crna crkva-¹ta æe¹ bolje za Darkera :> :>)


Ovo je sa planinarenja u Branu :K


Ovo je jezerce ispod zamka:

O0 O0 O0

zoe

Wow!!!

Mogla bih i ja da poradim nesto sa slicicama kad se vratim al prvo MORAM da naucim kako da ih okacim...

besno pile

Cao svim forumasima!!! Evo nas u Sloveniji u Tolminu u summer camp-u!!! Sa mnom je i Katarina(nje se secate) i jos par devojaka sa naseg faxa(zele da ostanu anonimne -mozda zbog kompromitujucih fotografija  :Lj ).
Priroda je super, mada nas vreme izdaje ponekad:( E odosmo mi u provod, a citacete vise kad se vratimo!

Pozdrav. :~

mare

U¾ivaj, pilence!!!!!!!!!!

Bred

A kakwih to kompromitujucih fotografija¿ :> lepo od was sto ste se jawile:-)