Sms poruke (smesne, zabavne, ljubavne itd)

Started by Bred, 05-06-2006, 21:59:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Darker

Quote from: Bred on 02-09-2006, 13:36:58
Quote from: Darker on 01-09-2006, 14:34:23
Evo malo romantiènih porukica:
"Mala moja, stavi dasku na nju
i nju sam ti probiti u stanju"

"Ne grli me nogama
odaæu se drogama"
Ja bih bio presreæan kada bi se moja lep±a polovina odu±evila mojim smislom za romantiku posle ovakve porukice :> :> :>
Iskusaj je. Dovedi je na 4um i pokazi joj svoje postove. :K
Veæ sam joj rekao u¾ivo, mislim da nije skapirala kako treba, u stvari ne znam - veæ danima ne prièa sa mnom :K :K :K

nasty girl

#16
#901: Gde si moje medeno? Bez tebe sve je ledeno. Cuvam poljubac samo za tebe, zelim te nocas samo za sebe... Za Dragana iz "Eklipse" od Male Plave iz "Tramvaja"

#902: Moj zivot je kao pjesma bez kraja, ono sto zelim daleko je od raja. Pakao je za mene svaki dan bez tebe... I sve sto zelim je da imam te kraj sebe!

#903: Bilo bi super,bilo bi super,bilo bi sjajno,beskrajno,mi tako mladi,sami odavno BILO BI NEZABORAVNO!!!

#904: Vlajko,ti si moj mesec,zvezda,sunce,nebo,ljubav,sreca,moja dusa,moje srce...ti si covek koga volim najvise...

#905: Hajde srce mi ukradi,pusti hemija nek`radi,da,da ustani od stola uzmi kljuceve od kola;daj gas,pritisni do daske,na cas neka padnu maske,noc je lepljiva i vrela,sto je ne bih s`tobom provela???

#906: Po?lji ovu poruku jednoj osobi koju voli?jednoj koja ti se svi? i jenoj s kojom ?li?biti!!Sad razmi?jaj za?o je do?a TEBI!!!

#907: Pogledaj u nocno nebo i pronadji najsjajniju zvijezdu. To je moje srce koje se popelo u visinu da vidi tvoj osmijeh. Ispruzi ruku, uzmi ga jer pripada tebi!

#908: Prolaze dani,vrijeme se gubi,ne daj me ljubavi-zele me drugi.Ne daj me ljubavi cuvaj me za sebe,mozda jos nije kasno za mene i tebe!!!

#909: Znam jos uvek crne kose sjaj osecaje probudi u tebi,mozes reci da je svemu kraj nikada ti verovala ne bih...

#910: Ja ne odustajem jedino s njom sebe vidim Ja ne odustajem, od one za koju ?vim Ne, ne odustajem...Vlajko,boricu se za nas,ne brini imam snage,izdrzacu!

#911: Jos ti se radujem i nikad necu prestati,nade za nas nikad nece nestati...Vlajko,cujes li...Volim te!!!

#912: Voze se dva komarca na motoru,jedan kaze drugom: Upala mi je musica u oko!

#913: Djogani: "Sladzo javi se na telefon zove te neki ANSWER!"

#914: Vetar se vezat` ne moze ni kada mora presuse,vetar se vezat` ne moze-tu samo ljubav pomaze...

#915: Znam da me volis,samo to vesto krijes...Tvoj sjaj u oku govori sve,tvoj glas te odaje,a obostrani dodir topi nas i pretvara u vodu koja je neophodna za zivot...Vlajko,znas da znam,ne moras mi nista reci!

#916: Pao je prvi sneg...Svaka pahulja sto mi je pala na lice bila je cista,nezna,divna bas kao i ono sto osecam prema tebi...Vlajko,uzvrati mi ne pahuljom,vec ogromnim snegom!

#917: Moze li se osudjivati covek koji je imao Boga pored sebe a nije ga prepoznao?

#918: BOG je ovome svetu dao 3 svetla: jedno po danu , jedno po noci , a ono najlepse je stavio u tvoje oci.

#919: Ako mi vezu oci-ja cu te naci, ako mi obrisu suze-ipak ce teci, ako mi zarobe srce-moja ce te dusa voljeti, ako mi izbrisu proslost-ja cu te se sjetiti.

#920: Negdje u daljini pogled mi se gubi, negdje u daljini moje srce ljubi. Prolazi mi mladost i u ceznji vene daleko si mili daleko od mene.

#921: Ne dopusti da daljina ucini svoje, jer ono sto nas veze jace je od daljine, trajnije od vjecnosti!!!

#922: Ljubav je mala ptica i zivotna varalica, put mladosti, dah radosti, cvjetic ludi, sreca ljudi, nesto lijepo a sasvim slijepo!!!

#923: I kad nas hiljade kilometara budu razdvajale, kad najmanje mislis na mene, moje oci ce gledati u daljinu i vidjeti samo tebe.

#924: Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, ucinila bi sve samo da sam uz TEBE!!!

#925: neka bozicni praznici obasjaju svjetloscu spasiteljskom svaki tvoj korak i svaki tvoj put.neka te pohode ljubav ,nada, vjera i spokoj.Mir Bozji , hristos se rodi

#926: Ako zelis da se budis sa osmehom na licu spavaj sa ofingerom u ustima!

#927: Vlajko,da li ce osvanuti jutro da kada otvorim oci ti budes ono prvo sto cu videti,prvo sto cu dodirnuti,prvo sto cu poljubiti za dobro jutro?Kazi mi da znam,jer znas li koliko je surovo ziveti u nadi da ce taj dan doci?!

#928: Kazna mi je sto te ljubim sto ti sebe do kraja dajem,kazna mi je sto te ljubim al` moram dalje za tvojim sjajem,kazna mi je sto te ljubim sto ti sebe do kraja dajem,tvoje srce je od leda a moje voli,moje voli...

#929: Nemoj me nikada izgubiti,jer me vise neces naci.Sta da ti kazem:uzmi me za zenu!

#930: Ima nesto sto ti nikada nisam rekla:Volim te Vlajko!

#931: Svaka cigareta skracuje zivot 11 minuta, svaki orgazam produzuje zivot za 15 minuta, znaci pusaci, jebite se za zivot!

#932: I kad ljubav vodis s`njim i tada te osetim sve ti oprostim-postojim i ja,kad ti vece propadne da ti suza ne padne samo javi se, postojim i ja...

#933: Svuda si oko mene...gde god se okrenem,sta god da cujem,ti i samo ti...Tvoji pogledi,dodiri,glas cine da sva zadrhtim.Jednostavno topim se u svemu tome!Ma,volim te...

#934: ...Na pola volio si me,na pola ljubio.Nikad dovoljno i nikad iskreno.Da li si shvatio sad kad si me izgubio,da tako malo je nama trebalo...

#935: Ovaj nas zivot ima lazan sjaj.Taman mislis ljubav prava,a ono kraj.Zato samo ljubi,ne misli na krizu,jer jedino zivot nema reprizu!!!

#936: zna??a je bog rekao dobeim jeb"?a? PA NARAVNO DA NEZNA?!!

#937: dobro ve?ja sam tvoj mobilni!morao sam malo da ti iza? iz d?pa!jaja ti stra?o smrde.izgleda da ti je k""c umro...proveri

#938: Po chlanu ljubavi,zbog zlochina shto me zaboravljash,zakon moje dushe doneo je presudu:,,Dobijash dozhivotnu robijuu mom srcu.//Svako pravo na zhalbu se odbija//

#939: Pruzi mi ruku,zagrli me u tami. Zelim biti s tobom sad, zelim da smo negdje sami. Vise od svega ja te volim,jer ljubav se zove imenom tvojim!

#940: Ne pitaj me sta osjecam-ljubav nepoznaje rijeci, oslusni skrivenu muziku moga srca, i procitaj istinu u oku. Ako budem dovoljno hrabra dozvolicu ti da sagoris u meni...

#941: Negdje u daljini,pogled mi se gubi,nekog u daljini moje srce ljubi,prolazi mi mladost i u tami vene,daleko si dragi ,daleko od mene.

#942: Samo ponekad dotakni se svojih sje?ja... Samo ponekad vrati na? dane... Samo onda kada bude?sam i usamljen... samo tada sjeti se da sam jo?uvijek TVOJA!!!

#943: Posto je vasa psihoza tako mizarne kategorije,apsurdno je diskutovati o makakvim problemima vase morfozne kompetencije,koja se preko vase svasne svatisfakcije povlaci u svoje kosekvence.

#944: Sobzirom na obzir,kada sve uzmes u obzir,ne dolazi u obzir.

#945: Doci cu ti u snovima da ti ukradem poljupce, neka vrijeme samo leti jos uvijek volim te. Doci cu ti u snovima kada noc proguta dan, pascu kao kaplja rose njezno na tvoj dlan


Bred

Cim popijes taj VISKI SA MALO LEDA, pocece da ti se MANTA i zaplovices REKOM BEZ VODE , mislices da se desilo CUDO , da te je udario LEPI GROM, medjutim proradice ti CUDO BOLA i KOZA ce ti PAMTITI koliko sam IDEALNO LOSA jer sma PONUDJENA I POCASCENA od nekog drugog!!! Tvoje PILE! :)

zoe

E Bred, a ima i ona stara...

Dragane moj, koliki je tvoj... 39 sa 2...toliko suplja sam ja...znas ti najbolje...



Sad me blam sto sam ovo napisala al ajde... :stid:

vladimir


Bred

#20
Ovde pisite i zanimljive poruke koje ste  dobili za Novu godinu, Badnje vece i Bozic.
Evo mojih nekoliko:

Neka Badnjak sveto drvo podari vam zdravlje prvo, neka tamjna zamirise, nek veseljem kuca dise, nek vam srecom sve zablista, za rodjenje Boga Hrista!

Da ti kuva bude puna veselja, da ti se ostvari bar hiljadu zelja, da ti ovog dana sve godi, jer danas je Bozic: HRISTOS SE RODI!

Neka ti od Bozica sve krene na bolje, da imas za sve snage i volje, da ljubav ti bude ko najlepsi san zelim ti sve najlepse na Bozicni dan! Srecan Bozic!

Neka svetlost Hristovog rodjenja obasja tvoj dom i srce, nek ispuni tvoju dusu, nek ti Bog podari sve sto zelis i sacuva sve sto volis. MIR BOZJI, HRISTOS SE RODI!

nasty girl

Badnjaci ti srecni novi,Bog neka te blagoslovi, da ti srecom dom zablista jer rodjenje slavis Hrista! Srecan Badnji dan i Bozicni blagi dan!

Neka ti Nova Godina donese sve sto zelis a nemas i sacuva sve sto imas , a volis!!! srecna ti 2007.

Znajte da Vam srcem celim, prijatan badnji dan zelim, nek Vas Bog blgoslovi, da vam se ostvare svi snovi, uz veru nek' vas sreca prati, da Vam se dobro boljim vrati!!!!

Bozija je velika sila nek' te cuva dobra vila! Zelim ti puno srece i cestitam ti Badnje vece! Od ponoci nek' te srecna zvezda vodi uz poruku "Hristos se rodi!"!!!

Neka svetlost ovog jutra udje u Vas domi Vasu dusu i neka jaca Vasu veru i brani Vas od svakog neuspeha i zla! Hristos se rodi!!!

Neka ti od ovog novogodisnjeg dana sve krene na bolje, da imas za sve snage i volje, da ljubav ti bude kao najlepsi san, zelim ti sve najlepse na novogodinji dan!!!!

Dobri dome, dobar dan i srecan ti Badnji dan, srecan Badnjak sto posece za hriscansko Badnje vece - srecni oni sto ga loze "Pocuvaj ih mili Boze!"!!!

Dukica

Neka Gospod sa nebesa
kupi tebi Mercedesa
i po zelji hrabrog Hrista
neka bude Dizel 300
jer je Mecka uvek u modi
Hristos se rodi!

:K :K :K :K :K

hulio_salinas

Quote from: Dukica on 08-01-2007, 13:51:42
Neka Gospod sa nebesa
kupi tebi Mercedesa
i po zelji hrabrog Hrista
neka bude Dizel 300
jer je Mecka uvek u modi
Hristos se rodi!

:K :K :K :K :K

ako mi verujete, dobio sam 20 puta ovu poruku... svi mi zele isto...   :roll:   :K

nasty girl

Quote from: Dukica on 08-01-2007, 13:51:42
Neka Gospod sa nebesa
kupi tebi Mercedesa
i po zelji hrabrog Hrista
neka bude Dizel 300
jer je Mecka uvek u modi
Hristos se rodi!

:K :K :K :K :K

prvi put vidim poruku ..... ha,ha,ha,ha,.... ne verujem......

Darker

èek èek, a neki hc, ne¹to, srbi, nikad kleèanje na ovaj sveti dan, no¾-¾ica itd... Ni¹ta?? Pih...

Goku

Domaæine dobre kuæe seci Badnjak u svanuæe. Nek se vidi SRBI da smo, i da veru odr¾asmo. Nit’ se klanjamo niti kleèimo veæ!             BO®IÆ            proslavljamo.

Evo nesto po narudzbini iznad  :wink:

Darker

hahahahahah, super, hvala, na TU sam poruku i mislio;-)

Roben

Evo jedna dobra SMS poruka koja kruzi:
"Dobio sam ponudu da ti i ja snimimo reklamu za lav pivo!
Nista zahtevno ja te je... a ti vices TO LAVE" :plez

Bred

#29
"...Onima koji su verovali u mene kada vise ni sama u sebe nisam verovala! Onima koji su mi osmehom zbrisali tamu s lica. Onima koji su bez cekanja uzeli moj teret u zamenu za svoju iskrenu radost! Onima cija su mi ljubav i smeh dali krila i nebo za let. Onima kojima ni u ovom ni u sledecem zivotu necu moci dovoljno da zahvalim. Mojoj .... [kome zelite da posvetite poruku,po vasem izboru :)] "