Jelena Karleu¹a rodila Atinu

Started by Bred, 08-09-2008, 20:37:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marer_86

bredly je malo ljubomooran kad je kerusa u pitanju, pa devojke vodite racuna kako zborite o njoj ... 

Bred

aha, narocito ... :siza:

hahahahahaha!  :1 :wall:

mirror-girl

UUU Laki je malo nervozan..... :smekerica:
Daj bre Brede,sta se ti odmah ljutis,off,off,pa ovaj sajt ne moze da zivi nikako,jer mu ti ne das da zivi,cim malo neko dune,ti odmah zapusi mu usta...najbolje bi bilo kad bi samo ti postavljao teme a mi da gledamo i to je to   :K2:


frckica-j

#18
Quote
a da ja tebi i kovrdzi otvorim posebnu temu gde cete moci da offtopicite do sutra, a? imali smo vec takvih kafana ...  :>: :kul:

Ma kakvi, Brede. Ne bi bilo zanimljivo! Puno je zanimljivije kad nas dvije offtopicujemo na sve tvoje teme i tako te nerviramo.  :K2:

Bred

Quote from: mirror-girl on 12-09-2008, 17:28:12
UUU Laki je malo nervozan..... :smekerica:
Daj bre Brede,sta se ti odmah ljutis,off,off,pa ovaj sajt ne moze da zivi nikako,jer mu ti ne das da zivi,cim malo neko dune,ti odmah zapusi mu usta...najbolje bi bilo kad bi samo ti postavljao teme a mi da gledamo i to je to   :K2:



mirrorka, svuda pa i ovde mora da postoji red.
pogledaj malo starije postove i videces da smo mnogo manje tolerisali offtopic nego sto ja sad tolerisem.
zato  :pst i drzi se teme i kad kazem da ste preterali sa offom, onda ste preterali i imate izbor ili da se vratite na temu ili da vam brise poruke pa vi vidite.
as simple as that.
:wink: :love:

mirror-girl

Ma rekoh ja da je Laki malo nervozan:)...Nemoj da si na kraj srca,ne bih volela da mi brises poruke,ali ako smatras da sam preterala,onda brisi jer ja moram da kazem sta mislim.A red,rad i disciplinu postujem samo kad to zelim,tako da...
Ali ispostovacu te,da se ne mucis da brises,civilizovana sam za toliko :) :)

Ugred ako smatras da sam ja na svakoj tvojoj temi imala off,onda pothitno po djozluke!!!!!!
:nene:

:pst-to NIKAD ne bih mogla,jer ni ja to ne ocekujem od drugih!


:cvet

Bred

evo i ovo je off.

dalje na pm.

niko ti ne brani da kazes sta mislis ako to ima veze sa temom. i offtopik tolerisem do odredjene granice.

pravila vaze podjednako za sve, kapis?

ne mogu tebi da dozvolim a druge da opominjem, ok?

mirror-girl

Ja i ne trazim privilegije,imam ih dovoljno  :kul:
:wink:

frckica-j

 :K2:
Pa malo offiæa samo zagrije temu... Mojne se ljuti¹ ¹efe. :love:

Mogla je æerki da da ime Sparta, npr. Pogotovo ako se uzme u obzir da su kolale prièe da je Jeca-Pereca promijenila pol. (Jel' i ovo off?)

mirror-girl

Marer :) :)

Sta ja to cujem Brede?!..Ovde vlada diktatura...lepo Boga mi!

frckica-j

Ma maèak je opasan tip!

A Brediæa dovodimo do ludila, pa mora malo i on nama da napakosti. Ili da poku¹a.  :lol:

mirror-girl

Ostace sve samo na bezuspesnom pokusaju,veruj mi Frckice :) :)!

Bred

ma bred je diktator koji muci, zlostavlja i iskoriscava clanove a uz to zgrce silne pare od svakog registrovanog clana a uz to i saradjuje sa profanima i cinkari studente.

Buahahahahahahha!

E sad stvarno, svaki dalji offtopik se brise.
:batina :>:

mirror-girl


Bred