Jelena Karleu¹a rodila Atinu

Started by Bred, 08-09-2008, 20:37:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

frckica-j

Ka¾em ja da smo èovjeka nanervirali... :nene: "Nemoj da se ljuti¹ cakani!"
(Jel' ono to govorio Du¹ko Dugou¹ko il' ne¹to slièno?)

Jesi ti meni obrisao prethodni post ili je ze¹to zablokiralo?  :hmm

Bred

tu je sve -> http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,14993.0.html, nema razloga za paniku  :wink:  :love:

frckica-j

Ma izgleda da ovo moje sokoæalo ne¹to ne fercera kako treba.

Bred

Jelena Karleu¹a oèekuje æerku


BEBE Pevaèica Jelena Karleu¹a æe za èetiri meseca ponovo dobiti devojèicu! Iako joj lekari u poèetku nisu sa stopostotnom sigurno¹æu potvrdili pol deteta, drugi pregled, obavljen pro¹le nedelje u Beogradu, pokazao je da æe JK u septembru roditi æerku.

24sata.rs

:K

philoserbiana

pametna zena...dva deteta u nizu...neka su zivi i zdravi... :cvet

stephen

Protiv Jelene imam sve :)
Ne volim je ama bas uopste...
Mada evo joj cestitka od mene  :smekerica:

Bred


mirror-girl

Znate moje dete nije obicno dete...

Nego sta je majke ti...uf uf uf kad slava udri u glavu,pa jos ako u toj glavi i nema puno  :shock2:

Bred

hahahahaha, najzesce je bilo ono, parafraziram- ja sam rodjena Bgradjanka i zato 15 god nisam prosetala Knezom. To obicno radi (bagra) iz unutrasnjosti ...


:siza:

iwanna 87

o,Bogte!  :wall: Bitno je da ona zna sva dela Ane Karenjine,to je najbitnije! :plez Nista joj ne razemam,gde joj je muz a gde je ona,bitnoje ne gubiti vreme,jer ga se retko i dovati da ,, popricaju",ljudski! :V :V a uz to i razumno se bori protiv bele kuge,tako da bar doprinosi nasem ministarstvu1! :harfa: :prdajz: :116:

Bred

Pa da, sem sto joj se gade one koje se u trudnoci ugoje 20kg a on ih je dobila samo par vise ...

:K2:

mirror-girl

ne ona nema celulita....pa to je tako fuj...mislim ima licne masere....njenog dragog stilistu...a i on je kao da ga je poplava izbacila...e jedno mi nije jasno,sto pored svih silnih operacija nije operisala nos,izgleda kao secka za burek  :K2: neka oproste njeni fanovi na ovoj metafori  :plez

Bred

Pa mislim da je rekla da i njoj to smeta ...

:siza:

iwanna 87

Ljudi.ona je sva prirodna! :)) Nema operacije,sve joj rodila mam Divna! :))) I zato nosne dira,kao dokaz svoje prirodnosti,dok joj ne zasmeta! :))

mirror-girl

Jeste,jeste,samo prirodno!!!  Sto prirodnije to strasnije  :igra:... Ma ona je primer kako i majka priroda ima smisao za humor...ne bi bila fora kad bi svi bili mudri,sa obe noge na zemlji i normalni...mora nekom malo da zafijuce promaja u glavi.....fijuuuuuuuuu :run