Nata¹a peva o veri u Daèu

Started by Bred, 16-09-2008, 19:43:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Autor: Simonida Stankoviæ | Blic


Fasciniran snagom i hrabro¹æu Nata¹e Bekvalac, èija je ogromna ljubav prema Daèi Ikodinoviæu mnogo doprinela njegovom oporavku nakon nesreæe, Dragan Brajeviæ Braja pi¹e pesmu posveæenu toj jakoj ¾eni i golgoti kroz koju je pro¹la. Radni naziv pesme je „Ljubav, vera, nada“, a Nata¹a æe je otpevati na svom novom albumu koji bi trebalo da izaðe uoèi Nove godine.

Èuveni kompozitor i tekstopisac, inaèe kum Nata¹e i Daèe, ka¾e da ovu pesmu pi¹e veoma pa¾ljivo veæ desetak dana i da vodi raèuna o svakoj reèi.
Za „Blic“ pristaje da otkrije deo refrena:

„Doðu dani kada shvati¹ da je ¾ivot samo tren,
cenu gordosti da plati¹ svojim bolom zarobljen,
doðu dani kada vidi¹ da æe¹ sve izgubiti,
da je va¾no samo ono ¹to se ne da kupiti...“


- Ovo je radna verzija, iz dana u dan menjam tekst tra¾eæi najbolje re¹enje i neæu odustati dok ne budem potpuno zadovoljan. Pi¹em je ba¹ od srca. Ne ¾elim da budem direktan i da pojednostavim stvari. Svako od nas ima neku svoju muku i ¾elim da se ¹to vi¹e ljudi prepozna u ovim stihovima, da pesma o Nata¹i i Daèi bude ¹to univerzalnija - prièa Braja i istièe kako je popularna pevaèica, koju su mnogi do¾ivljavali kao neozbiljnu klinku, veoma sazrela nakon svega ¹to se desilo.
- Nata¹a je jaka i prava ¾ena. Mnogo se promenila i sazrela od pro¹log albuma. Postala je supruga, majka, i ova nesreæa ju je oèvrsla, tako da æe nove pesme biti mnogo zrelije i ozbiljnije - istièe Brajeviæ.
On ka¾e da ne ¾uri sa novim albumom lepe pevaèice. Mnogo mu je va¾nije da pesme budu kvalitetne.
- I Nata¹ina i Daèina ¾elja je da se ona ¹to pre vrati svom poslu, ali smatramo da nema razloga za ¾urbu. Trudimo se da bude gotovo do Nove godine, ali, eto... vidite, mnoge stvari u ¾ivotu se ne de¹avaju kada je reèeno, nego kada je suðeno.



Braja ka¾e da novim pesmama Nata¹a neæe podilaziti ukusu publike, veæ æe se oboje truditi da one budu kvalitetne i da traju.
- Postprodukciju æemo raditi u Sloveniji ili u Atini i ¾elim da novim Nata¹inim albumom damo primer drugima - ka¾e Braja.
Kako se sada èini, Nata¹a i Daèa su pro¹li kroz najte¾i period u ¾ivotu. Podsetimo, Danilo Ikodinoviæ je primljen u Klinièki centar u Novom Sadu 27. juna oko 21 sat, posle te¹ke saobraæajne nesreæe u blizini Kaæa. On je u punoj brzini motorom udario u „juga“ koji se kretao u istom pravcu. Bez svesti i u stanju opasnom po ¾ivot, odmah je operisan u novosadskoj bolnici. Sledeæih nekoliko dana vladala je prava drama hoæe li pre¾iveti, skoro mesec dana Ikodinoviæ je proveo u ve¹taèki izazvanoj komi zbog te¹ko povreðene desne ruke. Prvih dana avgusta napustio je ¹ok-sobu, ubrzo je poèeo da hoda, a kada ga je u bolnici posetila i æerka Hana, bilo je jasno da je potpuno ozdravljenje blizu. Kon-aèno, 28. avgusta, rano ujutru, Daèa je napustio Klinièki centar u Novom Sadu, gde je proveo gotovo dva meseca.

mirror-girl

Ineresting... :wink:
Bas su lep par!!

wolfeitzckie

Љубав, Вера, Нада, Зорица, Милева ...

mirror-girl

 :>:
Nisam cula za ime Ljubav...Opet pomodarstvo   :K2:

zerocool

Njih dvoje su divan par, vidi se da se vole, prelepi i preglupi  :wink:

mirror-girl

Preglupi...he he he...aj Daca,al' sto Nata?

Bred

vazno  je da su lepi.
i da su slazu ...  :K2:

mirror-girl

to drugo je NAJBITNIJE a ovo prvo nije za bacanje :)

frckica-j

"Super" je to ¹to svi ¾ele da zarade i na neèemu ¹to bi trebalo da ostane samo njihovo, njihova intima. Oni pjevaju o te¹kom periodu koji su pro¹li, Ðogani je pjevao o sinu, mnogi narodnjaci pjevaju o roðenju sinova, kæeri, braæi i sestrama koji se ne vide godinama, a sve to da udare na emocije ljudi i zarade kintu.
:bljak:

bibi

Da ima vere i mozga,ona nikad vise ne bi zapevala. :wink:

zerocool

Opet ja kazem, mnogo lepi, a mnogoooooooooo glupi

philoserbiana

na ovoj fotografiji nosi majcicu koju prodaje u svojoj prodavnici...ja videla u izlogu...elem,tesko je biti popularna licnost...i ovde i svuda  :fancy:

frckica-j

Èek, èek, Nata¹a ima svoju prodavnicu? Jel' i ona neki modni kreator? Lijepo se ja pitam, koliko èovjek mo¾e da se obogati pa da bude zadovoljan?

mirror-girl

Ja mislim da nema nego sam videla da su ona i Daca zastitna lica nekog vesa,ne znam kako se zvase...

frckica-j