Imunologija

Started by cvetulence, 10-10-2007, 20:58:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas

Ajde ne komplikujte. Doðite u ponedeljak na fakultet i vidite. I ovako je prvi radni dan u novoj ¹kolskoj godini.

U ponedeljak æe imati ve¾be oni koji su se prvi upisali. To je tako napravljeno. U sredu su uzeti spiskovi iz studentske slu¾be i napravljene prve grupe studenata. Oni koji su se posle toga upisali, biæe u drugim grupama. Neæe imati ve¾be u ponedeljak.

Mo¾ete li sada prestati da pi¹ete o tome?

Bojana 153

#16
Izasao je spisak ljudi koji imaju vezbe sutra.
Danas nisu odrzane vezbe.



Pedja

Ево смањене верзије.

Bred

danas je izasao spisak za vezbe za studente koji su se upisali do 6.dana upisa io ni imaju vezbe danas i sutra [valjda]

mina_v

Ja sam jutros imala vezbe, i nije mi bilo dosadno..
A asistent Jancic je super, bas pokusava da nam uprosti i na najrazumljiviji nacin ispredaje predvidjeno..  :pljes: a i imali smo dve pauze...
Bas sam zadovoljna...

lane

Мене и још неколико мојих другарица уопште нема на списку за вежбе...
Речено нам је да су направљене грешке у списковима, да неких људи нема, а да су неки уписани по неколико пута...  :hmm
Углавном, треба да дођемо сутра у 12, па ће нам рећи шта да радимо...
Ваљда ће следеће недеље све ово бити организованије...

nasty girl

ja koliko znam ti spiskovi nisu konacni jos uvek....

lane

И ја мислим да нису коначни...
Ово је само за ову недељу док не стигну коначни спискови за убудуће...

zabica

Quote from: mina_v on 17-10-2007, 14:02:56
Ja sam jutros imala vezbe, i nije mi bilo dosadno..

ni meni mada nije onako kako smo planirali :ninja:
uglavnom, ok je, samo bice dooosta bubanja :help: :K

whatever

Асистенти су добили коначне спискове, биће истакнути данас. У групама не би требало да буде већих промена.

Предавања и слајдови са вежби неће бити доступни на интернету, већ само у рачунарској сали.

Pedja

Ајде нека неко скине то у рачунарској сали па их лепо окачи овде  :luda:

Bred

nece moze, asistenti su zamolili da se to ne stavlja na net. tako je bilo bar prosle godine  :wink:

Marije

Da li neko hoce da se menja sa grupom tj.da iz sedme predje u sestu grupu?????? Da li je to uopste moguce??????   P.S.Grupe su po imunologiji!!!!

hulio_salinas

Peða, mislim da to neæe moæi. Postoji razlog za¹to sme da se skine sa raèunarske mre¾e, a to je da bi se spreèila dalja distribucija. Nemojte da vam bude te¹ko da siðete do raèunarske sale i da skinete to ¹to vam treba.

mina_v

A neeeeeee!!! :wall:
Na novom spisku su nas tako iscepkali
i napravili skoro skroz drugaciji raspored!!
A i vise nisam u vezbaonici kod ass Jancica nego u ucionici..
:ohwell: :ohwell:   
Bas bzvz!!