Imunologija

Started by cvetulence, 10-10-2007, 20:58:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sole

#30
cepkali su i nas koji smo predali indexe zajedno, da je to neverovatno!
nekih ljudi koji su pali na SF, uopste i nema na spisku!  :roll:
samo da pitam:
jel' su samo izasli rasporedi za vezbe iz imunologije, analiticke i fiziologije?  :hmm

[off] ako treba ovo pitanje da stoji u drugoj temi, prebacujte. [/off]

i meni je na vezbama iz imuno. danas bilo ok! ;-)
ass. Jancic mi se cini super!

lycos

pohvale za Jancica, realan je, trudi se, dobro objasnjava.

nasty girl

e i meni je stvarno bilo extra danas na vezbama i mislim da asistent Ivan odlicno predaje i odlicno objasnjava....

lane

Ни мени се уопште не свиђају групе, нас неколико је предало индеке у исто време, а скроз смо измешани...  :roll:
Такав је случај са много људи, а неких чак нема ни на коначном списку...
Али, ту ништа нису криви асистенти, они су добили спискове ид службе и по њему направили групе...
Шта да се ради... :roll:

На вежбама је старно занимљиво, асистент Иван стварно одлично објашњава и то на такав начин да сви разумеју и да ником не буде досадно...
Жао ми је што убудуће нећу бити код њега на вежбама...  :(
Али вероватно је и асистенткиња ОК...  :wink:

lycos

a sto se grupa tice-jbga, sve su nas rasturili..

Pedja

Да,један аплауз за њих  :pljes:   :wall:

ares

I asistentkinja lepo objasnjava,vezbe su bas zanimljive a i predavanja bogami!Svidja mi se sto imaju ceste pauze, koje stvarno mnoogo pomazu prilikom slusanja i odrzavaju koncetraciju! Sve pohvale za sada! :Z

milutin

Vazno je da ima pauze!Ja bez nje ne bih mogao...Jako smo vezani

Bojana 153

moze li neko da postavi slajdove sa vezbi ovde, ako ima? ja imam prve 2 vezbe, pa ako neko ima ostatak..  :>

nasty girl

ne mogu slajdovi da se stavljaju na internet....

hulio_salinas

Posle praktiènog ispita, krajem decembra, biæe organizovan popravni kolokvijum. To je jedini popravni kolokvijum pre januarko-februarskog ispitnog roka.

Ranije je pomenuto da æe biti dva popravna, ali danas je to promenjeno. Taj drugi popravni kolokvijum æe biti pre ispita u aprilskom roku.

josefina87

kako krajem decembra?zar nam nije kolokvijum(prakticni ispit) za dve nedelje... :hmm

hulio_salinas

Napisao sam: "Posle praktičnog ispita, krajem decembra, biće organizovan popravni kolokvijum."

Da li je ovde nešto nejasno rečeno? Možda samo da su kolokvijum i praktični ispit sinonimi. Ok?

ares

Da li neko zna mozda koje metode ne dolaze na kolokvijumu?

Loptica

Meni je neko spomenuo,ali nisam sigurna koliko je to tacno,da je asistent Jancic rekao da ce iz metoda biti neko od onih pitanja sa prezentacija(sto su nam dali na pocetku svake vezbe),bas identicno. Tako da ne trebaju one metode koje se ne spominju u tim pitanjima,pretpostavljam. Ja cu u svakom slucaju nauciti sve metode koje smo spominjali na vezbama.