Farmaceutska hemija I

Started by hulio_salinas, 15-10-2007, 20:26:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Enea

#30
[off]Ne mogu da zamislim da je ONAJ ispit razbijen na delove, josh manje kako cje da izgleda u vidu testa.

srecjno svima!

oprostite ako je ovaj komentar suvishan. :stid:[/off]

whatever

Е, ето, и тај колоквијум се завршио. Био је заиста коректан, питања врло слична, на тренутке идентична онима која су нам дата за вежбање, времена таман доста. Излазност није била баш масовна, али доста људи је било...

Резултати ће бити избачени до краја недеље.

hulio_salinas

Moram priznati da sam bio prijatno iznenaðen kada sam video kakav kolokvijum imamo. Sasvim sasvim korentan.

Kada sam video koliko ima pitanja i koliko ima stranica, ¹okirao sam se. :face: Ali brzo sam shvatio da nije stra¹no i da se relatino brzo prelazi.

Vremena je bilo toliko da smo mogli da napi¹emo ceo test grafitnom olovkom, pa da preðemo hemijskom olovkom.

Mislim da je kolokvijum obuhvaæeno sve ¹to je trebalo znati. Iz svake oblasti je bilo svega i svaèega.

lycos

I dezurni su bili ok, odgovarali su na sva nejasna pitanja  :cvet ( a ne kao na instrumentalnim  :namcor )...

jecka_87

jel zna mozda neko da li je receno da ce rezultati kolokvijuma izaci i na netu do petka?

jelicka

na kraju ispita, kada smo samo drugarica i ja ostale u amfiteatru, rekla je da ce biti rezultata do petka i da ce biti na netu!!! To je dakle informacija jos od subote, ne znam da li je doslo do neke izmene  :wave:

Bred

koliki je max broj poena?

jecka_87


Bred

rezultati kolokvijuma ce biti za sat-dva i BICE rezultati na internetu.  :wink:

lycos

#39
kad ce vise rezultati.. :ohwell:

hominis nocturna

Meni su sad javili rezultate, tako da su na fakus vec izasli...

jecka_87

izasli su rezultati i na netu sada...
cini mi se da je prolaznost sasvim ok...
ja polozila   :~

whatever

>>> Резултати <<< (http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/farmaceutska_hemija_I/REZULTATI%20kolok%20FH1.doc)

И ја положио  :V

zabica

Da li je neko upucen kad VIII grupa ima vezbe iz farmceutske...Pedja? Lane? Sole? Neko drugi?
Hvala :wink:

Sole

 :roll: i ja se pitam isto.
receno nam je da ce nas obavestiti posto upadamo u termin analiticke 15ak min.(kao sto znas), ali nista od toga nije bilo.  :ball2:
trebalo bi da mi javi jedna drugarica, pa cu da napisem kad saznam.  :wink: