Poginuo Tose Proeski

Started by Kremenko, 16-10-2007, 07:56:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

anna1

Tragedija,a imao je tako dobar glas a005

igrackica

Ja sam njega obozavala, bukvalno svaku pesmu znam! 20 njih me danas zvalo da mi to kaze, bas su ga svi voleli! Kakva steta! Jako sam tuzna zbog toga! I dalje ne verujem!

Marince

Ja sam mnogo tuzna.Ceo dan slusam njegove pesme i oci su mi pune suza a005

Ksenija

nemam reci i jos uvek ne mogu da verujem...to je prva vest koju sam cula jutros kada sam se probudila i upalila tv.. :ohwell:

Wlada

Ух! Чудан неки осећај...иако га нисам слушао, ипак погађа када неко кога,условно, знаш оде тако млад

stef

 Jbote, koji shok!  :shock
Dobar decko, mnogo mi ga je zao. 26 godina!EJ! Jedan si zvezda, drugi dan medju zvezdama...Koliko je tanka ta linija zivota...

pig_am_am

da... kad god mi neko to ponovi ko da me osine po glavi.

avgogh

Strasno... Nisam ga nikad slusala aktivno, ali znala sam poznatije pesme, znala sam da ima fenomenalan glas, i da je MLAD! Ceo dan sam pod utiskom. Boze... Gledas ih na televiziji i imas osecaj da njima ne moze nista da se desi, da ce postojati sve dok postojis i ti... A onda... :a

MaliZmaj

strasno :(  ne mogu da verujem  :shock
bas mi je krivo

hulio_salinas

Kakva beda! Ba¹ jutros sam skinuo neku njegovu pesmu, a onda sam na faxu èuo ©OK!

Po¹to je jedna grana moje porodice makedonska, uvek nam je bio drag To¹e. ©okiran sam!

Ayrton Senna

Èudni su putevi gospodnji...  :a

®alosno je to ¹to je izgubljen jo¹ jedan mladi ¾ivot.

Bojana 153

Ja sam ga uvek smatrala za naseg pevaca i tako sam ga dozivljavala!
Samo 6 godina je stariji od mene a takav je uspeh ostvario!
Ljudi su ga obozavali, na njega prosto niko nije mogao biti ravnodusan!
Pun energije i zivota, uvek nasmejan i tako diiivan...
"Onaj gore" je ponekad jaaako sebican!
a005 a005 a005


Mrzim saobracajne nesrece  :namcor

pig_am_am

jel se zna sta je sa ljudima koji su bili sa njim u kolima?

Ayrton Senna

Vozaè je te¹ko povreðen, a menad¾erka, koja je bila na zadnjem sedi¹tu, nalazi se van ¾ivotne opasnosti.
Inaèe, nezvanièno se navodi da je udes izazvao vozaè Touarega(vozila u kojem se nalazio To¹e), zaspao je za volanom(!) i udario u prikolicu Italijanskog kamiona.

chiligirl

Kakva tragedija! Slusam njegove pesme i place mi se...
A trebalo je 5.okt da idem u Skoplje na njegov koncert, ali nisam zbog organske  :wall:
Vezujem ga za Makedoniju i meni drage ljude koji zive tamo...
I imao je andjeoski glas :Bog  :a