Kolokvijum

Started by Kremenko, 07-12-2007, 11:10:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kremenko

Kolokvijum za studente koji su vezbali u ovom(VII)semestru bice odrzan 10.01.2008.u 11.30h u amf1.

hrizantema

molimo vas, pojasnite nam kako izgleda ovaj kolokvijum za potpis.
da li postoje neka pitanja od proslih generacija?
hvala unapred.

tarantulica

Pogledaj ovde (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,1634.msg55096.html#msg55096)  :cvet

Kremenko

Da li treba da ucimo i validaciju za kolokvijum?

hrizantema

treba validacija.
niko nam nije pomogao, ova pitanja koja su na forumu su za ispit.

tarantulica

Niko vam nije pomogao?  :hmm

Link koji sam ostavila je za pitanja sa kolokvijuma, sigurno :cvet

bilja

Pa kad ne trazite pomoc gde treba. Najbolje je da prosirite dezinformacije pa se nece znati ko pije ko placa.

1. VALIDACIJU NE TREBA SPREMATI ZA KOLOKVIJUM
2. Ono sto imate na linku deo je nekih testova tako da mozete videti kako izgledaju pitanja

Svakoj grupi na pocetku prvog termina rekla sam da se za kolkvijum sprema prvih 45 strana iz praktikuma. Sem toga mogli ste i tokom vezbi a i sada da dodjete pa da pitate sta tacno treba i na sta treba obratiti paznju.


Uragoga

Ako je neko vezbao u prvom semestru, da li mora da izadje na kolokvijum 10. 01. ili moze da polaze i u drugom semestru?

bilja

Zanimljivo pitanje u 11.o1 h, a kolokvijum je poceo u 11.30. Ocigledno cete morati da polazete u narednom semestru svi vi koji niste polagali danas.

VAZNO JE DA SU SVI KOJI SU DANAS POLAGALI USPESNO POLOZILI!!!!

Cestitamo. 

philoserbiana

jedno pitanjce-ja treba u sledecem semestru da vezbam analitiku lekova,pa me zanima da li postoje neke olaksice za one studente koji dobiju visoku ocenu na kolokvijumu ili je to samo za potpis  :cvethvala :cvet

Bred


bilja

Na vasu veliku srecu kolokvijum je samo polozio/pao. Kada bude postao "olaksavajuca" okolnost dobice i otezavajuce elemente.

Lence

   Moram da pohvalim vas institut!
Vezbe iz analitike su mi bile, cini mi se, najprijatnije na ovom fakultetu!
Svi su uvek raspolozeni i nasmejani, spremni na saradnju!
Ne pisem samo u svoje ime! Cela moja grupa je bila prezadovoljna!
Svaka vam cast! Samo tako nastavite!  :cvet  :Bog

mina-L

Jel zna neko kad ce biti kolokvijum za nas koji smo vezbali sad u drugom semestru? :cvet

Nea

Ja sam cula da ce biti 19. maja ali nisam bas 100% sigurna.