Medicinska biohemija - praktièni ispit

Started by Nadja, 21-08-2006, 12:41:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gocca

A jesu li strogi po pitanju rezultata?
Je l' bas frka ako nije dobro ili puste da se odgovara, ali se npr. komentarise gde je mogla biti greska?

Enea

Quote from: BK on 03-10-2007, 20:23:47
Jedna vezba se dobije, i to vise ljudi istu vezbu tako da mozete raditi zajedno...a odgovara se po predaji rezultata, obicno onim redosledom kojim su predavani rezultati, ali naravno vise ass ispituje istovremeno.


a odgovara se ta vezba, ili te pitaju koju god drugu?

AquArius

pitaju i druga pitanja,
cak mogu biti i nevezana za vezbu sa prakticnog.
postvljaju 3 pitanja uglavnom.

Bred

strasno! Pa jel to usmeni ispit?!?!  :wall:

Ivke

#19
 E pa to se i ja pitam...katastrofa...i tako je apsolutno sve na tom institutu. A ass. necu da komentarisem.I na vezbama su bili  "bajni"! Kako li je tek na prakticnom? :djavo :djavo :djavo

Da li se odgovara usmeno ili pismeno...Je l ti daju bar malo vremena za razmisljanje ili su to blic pitanja??

BK

Odgovara se usmeno. Meni je postavljala ass pitanja iz glave tako da jedno odgovorim, pa posati drugo, pa odgovorim, pa trece. Nema da se pise koncept ako na to mislis. Dace ti sigurno malo vremena da razmislis ali moras da pricas iz glave i moras da znas, bar moje iskustvo je tako, znam da su tad oborili devojku sto nije znala ulogu zucnih kiselina ili slicno. Kao i za kolokvijum...sve.

Enea


jecapereca

Sto znaci pravac na ucenje.Prvo za kolokvijum pa prakticni pa usmeni.
QQ

saschka

Quote from: jecapereca on 06-10-2007, 22:04:43
Sto znaci pravac na ucenje.Prvo za kolokvijum pa prakticni pa usmeni.
QQ

..ne mico mala,.. prvo ide praktichni, pa kolokvijum, pa usmeni...
..a ako ti nije jasno... veruj mi nije ni njima..  :cvet :1

joe13

Da li na prakticnom pitaju i gradivo koga nema u praktikumu,a kazu ga na uvodnim predavanjima,tj.nesto sto je dodato,a kao fora je,da ne kazem koska i sta je to .blah.
(ovo pitam jer ne mogu da nadjem svesku sa vezbi).Hvala :happy:

Djordje_L

Nisam u prilici da odem do faksa, a dobio sam obavestenje da je ukinut prakticni iz biohemije?! Moze li neko da mi potvrdi ovaj info? Anyone?

Bred

To ce biti pre da je netacno nego tacno tako da nemoj mnogo da se nadas  :wink:

Maslacak

#27
Ne ¾elim da ¹irim dezinformacije, ali ovo je ono ¹to ja znam o tome sigurno.

20. decembra, sedela sam kod bakice u pekari sa jo¹ dvoje studenata, kojima je asistent XY dr¾ao ve¾be. U tom se pojavio XY i rekao (njima, jer ih zna :)) da postoji moguænost da se ukine praktièni, i da taj dan, ili za koji, treba da bude sednica na kojoj æe se doneti odluka.

Dalje ne znam ni¹ta ¹ta se desilo :K

MiKy

nama je na vezbama receno da postoji verovatnoca da ce se ukinuti...to nam je asistentkinja rekla
i ja sam danas dobila informaciju da je ukinut tj. da je sutra sednica i da ce se zvanicno ukinuti

Djordje_L