Izbori lokalni, gradski, pokrajinski i republicki 2008.god

Started by darusaz, 08-03-2008, 15:49:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Pre bih rekao da se obesmisljava onaj slogan I Kosovo i Evropa.
:wink:

Darker

Divim se Ko¹tunici ¹to je i pored svega shvatio da nije podoban za premijera te da ne mo¾e da se nosi sa situacijom pomoæu svojih zatucanih stavova, te je èasno dao ostavku...
Kad bi bilo vi¹e takvih nesposobnih voða koji shvataju svoju nesposobnost, mo¾da bi i bilo ne¹to od ove zemlje :hm

Raymond

Evropa se ne "osvaja" za mesec dana.

Sto rece onaj profan sa FPN-a... Dolazimo u situaciju da ostanemo i bez Kosova i bez Evropske Unije.
No, to je valjda i smisao srpskog inacenja...
Da izgubis sve u tvrdoglavosti, a time mislis da si napakostio zlikovcu.

Wlada

Без Косова нећемо остати док год га чувамо у срцу...
Што не значи да треба да понављамо политику са краја прошлог века.

Значи треба у ЕУ што пре...
Точак историје се врти... Подсетићу да је та иста Европа на периоде била наш највећи савезник и спаситељ (као што се и сада чини да нам је непријатељ).

Ајде да будемо највећи пријатељи са Европом да нам опет буде савезник када се поново точак окрене на нашу страну!

Bred

Wlado, nama EU vec skoro 20 god nije prijatelj ni u naznakama.
:wink:

Wlada

Па нисмо ми, свих 6 милиона Срба паметнији од 400 милиона Европљана...
Ја кажем да је у нама проблем а не у Европи.

Bred

Eh sad ....
Uvek u nama problem?
:nonono:
Ne moz' biti bas tako ...

Wlada

Па није одувек...
Само од Милошевића (да не кажем Тита, ал онда ћу да се сведем на оно "Без краља не ваља!"  :K).

Јел знате шта мени није јасно?
Због чега је Коштуница изашао на изборе против Милошевића 2000.?

Bred

Zato sto su ga naterali, pretpostavljam?
:wink:

wolfeitzckie

Како зашто, па да буде калиф наместо калифа, то је бар јасно. 

Wlada

Да ли је Коштуница за све време својег управљања извршно-законодавне власти, вршио опструкције интеграција у ЕУ?

Ако је то тачно онда се ДС-у не може замерити по оном принципу који чух данас од Томислава Николића: А зашто нас до сада нису увели у ЕУ?

Мислим ако, на пример, у релију возач даје гас, а сувозач држи кочницу...па то је горе него да стоји у месту... Квари се ауто  :K

KaBoom

Stra¹no... Kad se samo setim koliko sam se tada radovao, ¹to je konaèno Milo¹eviæ skinut sa vlasti i do¹ao pravi demokrata - Ko¹tunica, zajedno sa Ðinðiæem na èelo dr¾ave, mislio sam... Vi¹e nema ¹anse da se vratimo na tu politiku. Od sada æe sve krenuti na bolje, krenuæemo u EU, sve æe biti samo bolje... I bilo je, dok je Ðinðiæ bio ¾iv.

A sada... Ko¹tunica kao Milo¹eviæ. Ne bi pobedio ni da ukrade glasove... :> Ali nadam se da æe demokratski blok pobediti, jer ovu drugu opciju u EU ne ¾ele. I to ne samo u EU, veæ i ¹ire. Ma ni Rusi ih ne ¾ele! Ali kako bude - biæe. Ako narod tako ¾eli, neka bude. Bojim se da æe rezultati biti opet tesni i u tom sluèaju bi moglo da bude belaja... Al valjda neæe neki graðanski rat opet.

Wlada

Quote from: KaBoom on 12-03-2008, 23:10:02
Bojim se da æe rezultati biti opet tesni i u tom sluèaju bi moglo da bude belaja... Al valjda neæe neki graðanski rat opet.
Већа је вероватноћа да избије грађански рат између навијача Звезде и Партизана, него присталица политичких опција...
Да упростим: то се неће никада догодити...

Maslacak

Quote from: Wlada on 12-03-2008, 23:17:11
Да упростим: то се неће никада догодити...

Nije da mislim da æe biti rata, sla¾em se s tobom
ali moram da ka¾em
kad god ovako ne¹to proèitam i pomislim setim se
to smo govorili i mislili za BA© SVAKI rat koji nas je do sad zadesio  :K
A atmosfera je bogami, slièna, iako ne toliko i okolnosti.

Wlada

Тада су сви причали да рата неће бити, а сви су се наоружавали (у зонама будућих сукоба).
То је био покушај потискивања реалности...
А сада... Па мислим да би било у најмању руку смешно да опет ратујемо, не жалосно...смешно!
Ај да не офтопичимо... Има још материјала о Коштуници  :K