Partija golfa

Started by kaja, 21-05-2008, 11:19:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kaja

Partija golfa

Nakon dugog nagovaranja, mu¾ je odveo ¾enu na prvu partiju golfa u njenom ¾ivotu i, kao ¹to je bilo oèekivano, njen prvi udarac je zavr¹io u prozoru predivne kuæe u blizini golf igrali¹ta. Mu¾ je poludio:
"Upozorio sam te da bude¹ oprezna, sad æemo morati otiæi tamo, izviniti se i platiti ¹tetu na prozoru.

I tako je par oti¹ao do kuæe i pokucao na vrata. Iznutra se zaèuo ugodan glas.
"Uðite."

Kad su u¹li, imali su ¹ta vidjeti; ne samo da je prozor bio razbijen i staklo posvuda po podu, nego se razbila i predivna antikna vaza. Na naslonjaèu je le¾ao mlaði mu¹karac..
"Da li ste vi par koji je razbio prozor?"
"Da, gospodine, stra¹no nam je ¾ao."

"Oh, nije se potrebno izvinjavati, zapravo, ja sam vam vrlo zahvalan. Vidite, ja sam duh i bio sam zarobljen u toj vazi vi¹e od 1000 godina. Sad kad ste me oslobodili, mogu vam ispuniti tri ¾elje. Ako vam ne smeta, svakome bih ispunio po jednu ¾elju, a zadnju bih ostavio za sebe."

"Oh, to je odlièno", ka¾e mu¾.

Razmislio je na trenutak i rekao:

"®elim milijun dolara svake godine do kraja moga ¾ivota."

"Nema problema", rekao je duh, "to je najmanje ¹to mogu uèiniti, uz to vam garantiram dug i zdrav ¾ivot. A sad vi gospoðo, ¹to vi ¾elite?"

"®elim ogromnu kuæu sa slugama u svakoj dr¾avi na svijetu", ka¾e ona.

"Raèunajte da je sreðeno", ka¾e duh. "I ne samo to, va¹ dom æe uvijek biti siguran od po¾ara, provalnika i drugih prirodnih katastrofa.
"A sada", ka¾u mu¾ i ¾ena zajedno, "koja je tvoja ¾elja?"

"Pa dobro, kako sam bio zarobljen vi¹e od hiljadu godina, moja ¾elja je seks sa va¹om ¾enom."

Mu¾ pogleda ¾enu i ka¾e:

"Pa draga, zna¹ da smo oboje bogati, imamo sve te kuæe, ¹ta ka¾e¹?"
Ona je razmi¹ljala trenutak i rekla:
"Zna¹, nije mi svejedno, ali s obzirom na sve, mogla bih to podnijeti, ali ¹ta je s tobom dragi?"

"Draga, zna¹ da te volim", ka¾e suprug.

I tako duh i ¾ena odu uz stepenice, gdje su proveli ostatak dana u¾ivajuæi jedno u drugom. Duh je bio nezasitan. Nakon neka tri sata non-stop seksa, duh se okrene i pogleda ¾enu direktno u oèi.
"Koliko godina imate ti i tvoj mu¾?", upita.

"Pa, oboje imamo po 35 godina", odgovori ¾ena.
"Bez zajebancije, 35 godina i jo¹ oboje vjerujete u duhove????"