Smanjenje uslova za upis u V godinu, ima li kakvih informacija?

Started by vucko81, 25-08-2008, 22:41:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mima385

Evo moze da se pise... :cvet
dakle, ako neko zna jel' mozemo odmah da se upisujemo ili treba da se ceka kao prosle godine da se prvo upisu studenti koji su ispunili regularni uslov? tj posle 10.10.

sokobiv

Ista teta na salteru mi je rekla da vec danas mogu da se upisem.

mima385


5Nili

Bila je neka prica da ce se za svaki ispit ispod uslova davati po 10000 din kad se budemo upisivali,je neko zna nesto o tome,a da je pritom to zvanicna informacija?

philoserbiana


Anabel Lee

Danas je na NNV usvojena odluka o bezuslovnom upisu studenata u IV i V godinu o èemu su isti obave¹teni putem mailing lista. Bezuslovna godina znaèi da mo¾ete redovno da upi¹ete godinu bez ikakve novèane nadoknade.
VA®NO JE DA SE SVI STUDENTI UPI©U DO 09.10.2008. GODINE, JER NAKNADNI UPISI NEÆE BITI ODOBRENI.

Jo¹ bih vam skrenula pa¾nju da maksimalno iskoristite oktobarski rok, jer æe ova godina biti paklena zbog prilagoðavanja nastupajuæoj Univerzijadi, a decembarski rok ne postoji i pitanje je da li æe biti odobren!

tixy

Je l' treba uplatiti 80 din. na racun fakulteta? Ili je to samo za prvu godinu?

sasska

"Bezuslovna godina znaèi da mo¾ete redovno da upi¹ete godinu bez ikakve novèane nadoknade"

Da li to znaci da se ne placa skolarina pri upisu godine ??? ako sam dobro shvatila :)


Anabel Lee

©kolarina se plaæa za studente koji su na samofinansirajuæem re¾imu ¹kolovanja, naravno. Ovo bez novèane nadoknade se odnosilo na budðetske studente.

sokobiv

Ako si samofinansirajuci student naravno da placas skolarinu koja iznosi 130 000 din (moze i na 4 rate po 32500 din).

petao

sorry, moja greska, nisam citao sve pa sam pitao nepotrebne stvari  :run

philoserbiana


milena


maki

al nemojte da zaboravite i potvrde o zavrsenoj praksi iz farmac.tehnologije..
koliko sam ja shvatila i to je neophodno  :K2:

philoserbiana

za placanje po 80 dinara TREBA-vazi za sve,pise na oglasnoj tabli,vazi za sve studente :molim: