Nauènici se sla¾u: ¾ene vole lo¹e mu¹karce

Started by Bred, 29-08-2008, 21:28:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Autor: CDC/BT |

Novo istra¾ivanje potvrdilo je ono èega su se svi dobri momci bojali - devojkama su lo¹i momci neodoljivi.

Struènjaci su otkrili tri negativne crte liènosti koje imaju zloèesti mu¹karci, a na koje padaju ¾ene. To su narcisoidnost, makijavelistièki pristup ¾ivotu i bezoseæajnost.
Mu¹karci koji su opsednuti sobom a uz to i manipulativni, bezoseæajni, impulsivni, u potrazi za zadovoljstvom, koji iskoriætavaju i skloni su prevarama i imaju makijavelistièki pristup - da cilj opravdava sredstvo - poseduju oèito neku privlaènu snagu. Oni, naime, za razliku od dobrih momaka imaju vi¹e seksualnih avantura. Ovakvi mu¹karci navodno imaju plodniji i bogatiji ljubavni ¾ivot i imaju vi¹e potomaka. Ipak, ¾ene koje s njima ostanu uglavnom su nevoljene, izolovane i èesto ranjive.
Doktor Peter Jonason koji je vodio ovo amerièko istra¾ivanje ka¾e da se ove karakterne crte najbolje vide u liku D¾ejmsa Bonda.
- On je oèito neprijatan, vrlo ekstrovertan, voli da isprobava nove stvari, nove ¾ene i da ubija ljude - rekao je za „Nju sajentist“ Jonason.
Mu¹karci koji poseduju ove tri mraène karakteristike imaju impulsivan pristup i zavode mnogo ¾ena. Veæa je verovatnoæa da æe imati i vi¹e dece, ali te¹ko podnose zadr¾avanje na jednom mestu.

blic

mirror-girl

Ja bih ovo radije preformulisala:Naucnici se slazu: Muskarci vole lose devojke!
Tako je bar u mom slucaju :) :)

kockalone

Znaci otprilike ovako,naucnici su utvrdili,da bi
trebalo da izgleda ovako" :kul: ja sam Bond,nevaljali bond(b namerno malo)" :*:...i onda zena kao treba da bude opcinjena time :ljubav:...i onda to bude kao ono ti si hrabar i jak,zastiti me od svih drugih svojom narcisoidnoscu,i voli svom svojom bezosecajnoscu,i onda imaju brdo dece...i onda njemu dodje da :run jer mu je to u prirodi...i onda ona bude kako gore rekose nevoljna,izolovana i ranjiva a005 tj.pravi kandidat za neku glavnu ulogu u latino-americkoj seriji i to bez glume,samo 100% iskustvo!!! :nene:
Mislim stvarno...da to mozda nije do karakternih osobina persone?!
Ne slazem se sa tim njihovim istrazivanjima :box
:~ :~ :~go go good boys

frckica-j

Hm, u tome i ima i nema istine.

Znam cure koje vole takve momke i koje dozvoljavaju da njima brisu prasinu. Ali, ne postoji sadista bez mazohiste.

Sa druge strane, ja sam pomalo Amazonka i feministkinja. Nisam bas vjestica u tom pitanju, ali vodim se time da necu nikom uraditi ono sto ne zelim da meni neko uradi, ali ne dam nikom da me ponizava i maltretira.

U principu, sa muskarcima vazi da ih treba tuci njihovim oruzjem.(Kao u ogledalu.) Dosad je bar uspjevalo.

Inace, ko ne zna, Bond se zeni iz ljubavi u jednom dijelu. Ali mu ubiju mladu. Zaboravila sam kako se tacno zove taj dio serijala.

Kamicak

Retki su ti macani, idealni za avanture, strastveni, sto im je svet tesan i zive za trenutak. Ispod maske se obicno kriju gmazovi,koji  gomilu kompleksa lece na drugima, tj u nasem primeru  na zenama,podloznim manipulacijama raznih vrsta.
Po principu da svaka roba ima kupca i ova igra se vrti u nedogled  :kul:

Bred

auuu, kamicak, britka kao i uvek ...  :wink:

Nista se ne moze generalizovati pa ni ovo ali je cinjenica da ima devojaka koje se pale na "sirovina" fazon ...

kockalone

Da da...naucnici generalizuju i definisu zene kao vecinom addicted to bad boys...ili muskarce kao vecinom ljubitelje br.42 i vise napr....nek istraze zasto se te neke devojke pale na "sirovina fazon" iako znaju sve te njihove "divne" karakterne osobine,do cega je to?
Hm... :hm...ovde su se izgleda bavili samo statistikom,koju nekad ne volim,sve se podvodi pod brojeve na kraju,sve na osnovu slucajno odabranih ispitanika :wacko:
A devoka koje vole lose,njih je samo SLUCAJNO bilo vise od ovih drugih,tih dana,meseci,nadam se ne godina kad je ovo istrazivanje radjeno(e ako su godine u pitanju onda i njima jedan Ig Nobel :K2:)

Bred

Quote from: kockalone on 30-08-2008, 08:39:54
..nek istraze zasto se te neke devojke pale na "sirovina fazon" iako znaju sve te njihove "divne" karakterne osobine,do cega je to?


:hm Da, ovo je pitanje. A ja ne znam odgovor ...  :wacko:

frckica-j

Nemam pojma. Ali znam curu koja hoda sa popularnim likom (i svasta dozvoljava da joj ovaj radi). Mozda je i u tome problem: misli da je faca ako hoda sa facom. :hmm

A sta znam; kao sto postoje sadisti, postoje i mazohisti.

mirror-girl

Ma krpa nadje zakrpu...
Ako je neka devojka spremna da trpi takvog smora pored sebe onda boljeg i ne zasluzuje  :gnjec:!!!

frckica-j

Koliko sam skontala po njenoj prièi, sex igra najbitniju ulogu u svemu tome...

kockalone


mirror-girl

Mislim stvarno,pa i da je car u krevetu,ako ona mora da bude kucence koje ce ici za njim onda   :wacko:  :bljak:

kockalone


Bred

 :THEM:

Nije bas sve u sexu ...  :wink:

Vali tu koja vijuga u glavi ...   :kul: