Ne èitajte partnerove SMS poruke

Started by Bred, 15-09-2008, 13:53:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Quote from: KaBoom on 24-10-2008, 02:00:14
BRAVO, ðavola! Sve sam joj dao. Srce, bio sam i emotivan, imao razumevanja, ka¾e mi odlièan u krevetu... Sve petica! Kako sam divno i ne¾no stvorenje...

Jbga, bio sam malo i papuèar! Priznajem, pola mi se pra¹ta! Ali ona, jooooj... Ne dao joj Bog da je sretnem...

Ma, ne znate vi ni¹ta o tome, a ja neæu da prièam. Bilo - pro¹lo. Pre¹ao sam preko toga i sada imam novu simpatiju i ljubav. Mirrorku. E tako.

Eh sad kolega, nemoj ostaviti tako napola zavrseno ...  :K2:

Radoznali smo ...  :kul:

KaBoom

To ja namerno... Da vas dr¾im u neizvesnosti - ko ¹panska serija. I da doka¾em ¾enetinama, da mogu i one da budu te koje varaju i da ih treba dr¾ati na lancu! Prevencije radi. Uvek se mo¾e lagati, varati, ima mnogo ve¹tih ljudi, ali kad se jednom zeznu i budu uhvaæeni...

Ja nikada nisam devojci èitao poruke, nikada je pitao "ko ti pi¹e"? "Kome pi¹e¹"? I tako to. Imao sam 100% poverenja. Dok nije zaboravila da se izloguje iz maila jednom... :djavo

Enea

Quote from: Bred on 28-10-2008, 16:51:35
Quote from: KaBoom on 24-10-2008, 02:00:14
BRAVO, ðavola! Sve sam joj dao. Srce, bio sam i emotivan, imao razumevanja, ka¾e mi odlièan u krevetu... Sve petica! Kako sam divno i ne¾no stvorenje...

Jbga, bio sam malo i papuèar! Priznajem, pola mi se pra¹ta! Ali ona, jooooj... Ne dao joj Bog da je sretnem...

Ma, ne znate vi ni¹ta o tome, a ja neæu da prièam. Bilo - pro¹lo. Pre¹ao sam preko toga i sada imam novu simpatiju i ljubav. Mirrorku. E tako.

Eh sad kolega, nemoj ostaviti tako napola zavrseno ...  :K2:

Radoznali smo ...  :kul:

chek chek.. zar nije ona tvoja? :K

mirror-girl

Quote from: KaBoom on 28-10-2008, 18:58:22
Ja nikada nisam devojci èitao poruke, nikada je pitao "ko ti pi¹e"? "Kome pi¹e¹"? I tako to. Imao sam 100% poverenja. Dok nije zaboravila da se izloguje iz maila jednom... :djavo
Pa kazem ja da su sve to frustracije :).Ali bez obzira sto te je malo prevarila :>: :>:,ipak si bio happy sto si TI taj koji je otkrio prevaru,a ne ono rekla -kazala...jedina lepa stvar u celoj prici :ok:

black

Quote from: KaBoom on 28-10-2008, 18:58:22Imao sam 100% poverenja. Dok nije zaboravila da se izloguje iz maila jednom... :djavo

Èoveèe, ala je bila gruba prema tebi. Saoseæam se sa tobom. Tvoj stav je bio ispravan, zaboravi je