Pitanja brucosa sk 2008/09.god

Started by Bred, 16-09-2008, 20:00:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tasha_90

pa 15 min doceka, a onda par sati predavanja... hehehe...

EddieH

wow imamo samo 5 predmeta(bar za sada) :D ja ocekivao mnooogo vise  :streber:
a uvod u farmaciju nam isto pocinje tek u novembru tako da se nadam da nas nece mnogo boleti  :gnjec:

Gruja

HVALA AnaCrvena!!!! 
Quote from: Mr.VeljkO on 29-09-2008, 01:54:04
Da li cemo u sredu imati samo dochek ili i predavanja?
E koliko ja znam u sredu imamo samo docek... od cetvrtka pocinje samo matematika tako da owe nedelje imamo samo maths...a od ponedeljka pocinje swe osim uwoda u farm!    :>:  uostalom imash swe informacije na sajtu fakulteta www.pharmacy.bg.ac.yu pozzz

Bred

Quote from: Gruja on 28-09-2008, 20:40:55
Ma dobro mozda sam malo naso pogresnu rech.... mislio sam upravo na to da li smem a ne da li mogu!!!!! a hvala bogu da znam da se zakljucavaju.... samo pitam to jel znate situacije da je nesto nestajalo ili tako nesto...mislim da li vi imate iskustva!!  :>:

Desava se , verovali ili ne, i to bas znam za taze slucaj u Karaburmi kada su devojci iz sobe ukrali mobilni telefon. Dakle, frajer usao, video sta ima, uzeo telefon i izasao. Zato i kazem da ZAKLJUCAVATE vrata od sobe ...  :wink:

Bla_bla_blaaaa

Grujo mislim da nisi lepo shvatio..to od 6og pocinju vezbe iz tih predmeta...I dalje tvrdim da posle `doceka` imate predavanja  :cvet

EddieH

Prvo predavanje iz Matematike za celu generaciju odr¾aæe se u èetvrtak 2.10.2008. od 11,15 do 13,00 èasova u amfiteatru 1 (a na dalje po rasporedu).
ovo pise i ja mislim da to znaci da tek u cetvrtak imamo prvo predavanje
a ako kojim slucajem budemo imali i u sredu onda ja tj.moja grupa (1fa4 ) nece imati predavanja jer u rasporedu stoji da imamo uvod u famraciju a ona tek pocinje od novembra :Pe sad jedino ako oni nesto drugo ne izmisle a citajuci ovaj forum mislim da se to cesto desava .blah.

Bla_bla_blaaaa

Aaaaa ne verujem...ispisah ceo post i ugasi mi se glupa opera :gnjec:

elem videcete vec...ako vam se pojavi prodekan,dekan, i jos jedna profesorka onda imate predavanja  .blah.
nego mislim da ovo za matu pise da imate svi zajedno u cetvrtak, zato sto cete posle toga imati u vise grupa...mozda samo 2,ne znam...ja mislim da smo mi prosle god imali svi zajedno...zato su nama sva predavanja bila u A1, a vidim da je vama mata u A2.

Edd ti ovu opstu i neorgansku ne racunas u tvom rasporedu,jel :plez  :cvet

javite nam obavezno kad izadje spisak sa mentorima koje ste dobili :)

joa

EddieH u istoj smo grupi!!!!!!:)))

EddieH

Quote from: joa on 30-09-2008, 12:27:02
EddieH u istoj smo grupi!!!!!!:)))
:wow:super :ziveli,brate tesko nama we are outnumbered :K2:
sutra mi je prvi dan ostatka mog zivota 

EddieH

joj kakva provala :d
evo sada citam tvoje postove i vidim da si devojka  :love:(nemoj da shavtih ovo u negativnom smislu)a ja mislio ... hahaha
P.S ne vidim nigde edit kako bih prepravio moj predjasnji post tako da moram da posaljem nov
poz vidimo se kolege i koleginice :cvet

joa

Ma opusteno....Svaki pocetak je tezak,navicicemo se kao i svi do sad....valjda

EddieH

ne vidim razlog zasto ne bismo mogli pa nismo bre rtd

tasha_90

ajmo, kolege, sutra je prvi dan ostatka nasih zivota... hehe :smekerica: kako filozofiram....
pa, aj, neka nam je sa srecom...  :K2:

Bred

Pitanja studenata I godine (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,15371.0.html)