usmeni ispit kod prof. Alexandre Topic

Started by MiKy, 27-11-2008, 21:45:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


brko

Zna li se kada su termini za usmeni u junskom roku kod prof. Topic?

anaM

moja kombinacija u junu prvi termin:
     1.diabetes mellitus-akutne komplikacije
     2.uloga adipocita pre i nakon jela
     3.pregled urina
svasta me je pitala,ali dijabetes najvise i provlacila ga je kroz svako pitanje! :shock2:

dudule083

klinicki znacaj alkalne fosfataze
lipidni status(tu vas  najvise pita aterosklerozu)
uloga jetre u metabolizmu ugljenih hidrata

Marijanchi

#19
varenje uh
klinicki znacaj odredjivanja transaminaza
albumin
Profesorka je super, fina, prijatna; stvarno puno i duze pita, mislim da mora osnovno da se zna; postavlja pitanja, koja verujte nisu strasna, sva su na mestu. Izadjite obavezno!

brko

 Kombinacija koju sam izvukla je jedna od gore navedenih ali mora da se zna mnogoooo vise da biste polozili,ne daje velike ocene,gleda ostale sto zaista nije u redu!!U svakom slucaju treba izaci na ispit i pokusati..

anamarija

1. akutne komplikacije diabetes mellitusa
2. endogena faza metabolizma lipida
3. testovi za ispitivanje proksimalnih i distalnih tubula

Profesorka je prijatna, ali tra¾i dosta, povezuje stvari, detaljna je, ne prelazi brzo na drugo pitanje, usmeni mi je trajao vi¹e od 20 minuta. Polo¾ila sam u istom roku i praktièni i usmeni. Za praktièni Vam ne treba vi¹e od 3 dana. Obavezno izaðite, jer sigurno mo¾ete da skopite neku prièu i da se izvuèete.

adriana

hej jeL ima jos nekiH kombinacija kod prof. Topic? Na sta posebno treba obratit paznju?

:help3:

lulica


adriana


SoFi

 Kada ce se znati termin usmenog kod prof. Topic u junu?Moze li neko da napise neku sveziju kombinaciju iz prethodnih rokova?Utisci sa ispita?Hvala unapred :wink:

nomarks

Prof. Aleksandra Topic ispituje 29.6. i 30.6. u 9 h,zvala sam Institut. Zna se jos za prof. Slavicu, za ostale ce se znati sedmog kad se bude potvrdjivao prakticni...

ketrinn

Da li neko zna da li pita nesto sa prakticnog?

nomarks

Moja kombinacija od danas: 
1. akutne komplikacije DM-a
2. endogeni metabolizam lipida
3. testovi za ispitivanje funkcije proksimalnih i distalnih tubula.

:kul:

mmmm

moja kombinacija od danas:
1. lipidni status
2. hormonska regulacija kalcijuma
3. odredjivanje hemoglobina i metode za odredjivanje