Nove profesorke u junskom roku

Started by judo, 28-05-2010, 17:25:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jellena s

Ja mogu da vam kazem da sam ja spremila farmu za mesec dana i polozila kod ugresica . Ucila sam iz one skripte po pitanjim i dodavala iz ranga i varagica ono sto mi se cinilo lose odradjeno i dva puta sam otisla na konsultacije i to je to.

suncokret

jel moze neko ko je odgovarao kod aleksandre da napise koja podpitanaja je postavljala :help2:

malavestica

potpitanja su vezana za pitanje, skrece te na ono sto zeli da cuje, npr kod Ca blokatora: za sta su relativno selektivni, za koji rec se vezuju, kako, meh dejstva, zasto se primenjuju u hipertenziji, koja grupa je indikovana za hipertenziju bas (treca grupa-lacidipin, lerkandipin), nezeljena dejstva, zasto se daju starijima pre nego acei, itd
pitanja su konkretna, nisu dvosmislena, bukvalno je odgovor- znam ili ne znam :)

ivanaxtra

Jel polagao neko kod Katarine u septembarskom roku?  :indi:
©ta pita? Oko èega se vrti uglavnom?! :help3: :help3: :help3: :help3:
a005 Unapred hvala!

cvetulence

Ja sam odgovarala, profesorka pita 5 pitanja, ali te kroz tih pet sve izreseta. E sada prvog i drugog sto odgovaraju najvise, a ostale nista. Jer svi smo dobili ista pitanja,tako da joj ponestanu podpitanja. Pise se koncept, i da ocenu na osnovu koncepta. Zato ti je moj savet da na konceptu pises sve sto stignes. Nadam se da sam ti pomogla!